Vloženo: 05.03.2024 20:41
Autor: Milada Kondlerová

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234 hledá do Speciálně pedagogického centra v Brně pracovnici/pracovníka na pozici psycholog/psycholožka. Požadujeme: • odpovídající kvalifikační předpoklady – magisterské vzdělání v programu Psychologie; • řidičský průkaz skupiny B; • praxe v oboru výhodou. Nabízíme: • kreativní a pestrou práci s cílovou skupinou dětí a žáků s narušenou komunikační schopností (v souladu s činnostmi uvedenými v Příloze č. 2 Vyhlášky č 72/2005, v platném znění); • spolupracující a přátelské prostředí; • možnost dalšího vzdělávání a získávání nových zkušeností; • plný pracovní úvazek, aktuálně na dobu určitou; • 12. či 13. platovou třídu dle dosažených zkušeností a kvalifikace; • nástup od 26. srpna/2. září.