Vloženo: 02.02.2014 20:46

• Začátek: 01.09.2014
  • Konec: 30.06.2015
  • Místo: Bratislava, Slovensko, ,

Pracujete s deťmi so špecifickými vývinovými poruchami učenia a správania alebo úzkostnými poruchami? Chceli by ste sa vedieť správne diagnostikovať tieto poruchy a zároveň aj ponúknuť účinnú metódu systematickej nápravy? Poznáte metódu INPP a chceli by ste sa stať INPP certifikovaným odborníkom?

Prihláste sa na ročný kurz INPP terapia neuromotorickej nezrelosti, ktorý otvárame pre odborníkov zo Slovenska a Českej republiky v školskom roku 2014/15.
Na kurze sa naučíte: rozoznávať príznaky a dôsledky narušeného vývinu reflexov, diagnostikovať neuromotorické ťažkosti podmienené pretrvávaním primitívnych reflexov, interpretovať výsledky testov, vytvoriť individuálny terapeutický program, aplikovať ho, sledovať a vyhodnocovať jeho úspešnosť.
Informácie o metóde INPP, podrobnosti o kurze a prihlášku nájdete na: http://www.socioterapia.sk/inpp/inpp-terapia-neuromotorickej-nezrelosti/