Vloženo: 18.09.2017 14:48

• Konec: 16.10.2017 17:00
  • Místo: Břeclav, Na Hrůdách 1147, 69002
  • Indoorgolf Břeclav

Ve své praxi se setkáváte s dětmi se specifickými vzdělávacími a výchovnými potřebami. Zejména ADHD, ADD, dyslexie a další poruchy učení a chování se vyskytují u dětí ve stále větší míře. Daří se Vám s těmito dětmi pracovat a účinně jim pomáhat? Pokud ne vždy a ne zcela tak, jak byste si představovali, může Vám pomoci Školní intervenční program INPP vyvinutý Institutem neurofyziologické psychologie (INPP) ve Velké Británii. Zveme Vás na jednodenní kurz, který je zaměřený na „Hodnocení neuromotorické zralosti pro učení (Vývojový screeningový test INPP a Školní intervenční program)“ Na kurzu se dovíte: • Jak přetrvávající primitivní reflexy u dětí ovlivňují hrubou i jemnou motoriku, schopnost soustředění a úroveň jejich vzdělávacích a sociálních dovedností. • Jak hodnotit neuromotorickou zralost pomocí screeningového testu INPP. • Jak aplikovat Školní intervenční program INPP s cílem nápravy výchovně vzdělávacích potíží. Na kurzu se naučíte prakticky používat testy na hodnocení neuromotorické zralosti a všechna cvičení Školního intervenčního programu INPP.