Vloženo: 08.08.2013 12:13
Autor: Jana Bernardová

Organizace

Asociácia socioterapie a psychoterapie a Trnavská univerzita – Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce – Katedra ošetrovateľstva

Popis akce

• Typ akce: vzdělávací
  • Začátek: 16.10.2013 9:00
  • Konec: 16.10.2013 17:00
  • Místo: Trnava Slovensko, Univerzitné nám. 1, 918 43
  • Aula Fakulty zdravotníctva a sociálnych služieb

Pracujete s ľuďmi a medzi ľuďmi? Pracujete pre ľudí? V tom prípade môžete veľa získať pre svoju prax, ale aj pre súkromný život. Pozývame vás na jednodňové podujatie – Jesennú školu socioterapie zameranú na tému Socioterapia – terapia sociálnych vzťahov. O čom bude reč? O terapii sociálnych vzťahov, o využívaní socioterapie v zdravotníctve, v školstve, v sociálnej sfére, v pomáhajúcich profesiách, ale aj vo firmách. O spôsoboch vzdelávania sa v tomto odbore a aj o tom, ako socioterapia pomáha riešiť konflikty nielen medzi národnosťami, ale aj národmi a znepriatelenými skupinami presahujúcimi hranice štátov.