Vloženo: 11.05.2015 13:34

• Konec: 09.06.2015 15:00
  • Místo: Praha 5, Stroupežnického 21, 150 00
  • andel’s hotel Prague

Nezisková organizace EDUkační LABoratoř vás zve na závěrečnou odbornou konferenci ŠKOLA DOTYKEM živě, která se koná v úterý 9. června 2015 v andel’s hotel Prague, Stroupežnického 21, Praha 5. Cílem konference ŠKOLA DOTYKEM živě je prezentace výsledků projektu Škola dotykem, který na dvanácti českých školách realizuje nezisková organizace EDUkační LABoratoř a společnost SAMSUNG. Záštitu nad projektem převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Moderní technologie a tablety jsou velkou výzvou pro naše školství. Na mnoha školách jsou tablety již k dispozici a pedagogy zajímá jejich praktické využití ve výuce. A právě to bude jádrem naší konference. Učitelé z dvanácti škol seznámí kolegy s tím, co za dobu trvání projektu objevili. Využijte příležitost dozvědět se více o současném fenoménu v rámci digitalizace školství a zúčastněte se konference ŠKOLA DOTYKEM živě. Zaregistrujte se co nejdříve na www.konference.skoladotykem.cz (kapacita sálu je omezena). Těšíme se na vás.