Vloženo: 14.03.2014 16:46

• Začátek: 01.03.2014
  • Konec: 30.04.2014
  • Místo: Česká republika, ,

Soutěž o nejaktivnější učitele portálu eKabinet.cz.

Program podpory digitalizace škol, na kterém se podílí Konto BARIÉRY a společnost EDULOGY, vyhlašuje soutěž o nejaktivnější učitele portálu eKabinet.cz zaměřenou na práci s digitálním vzdělávacím obsahem ve vyučovacím procesu. Hlavními cenami jsou notebooky a tablety, dále se soutěží o wellness víkend, herní konzole a digitální fotoaparáty.

Soutěž probíhá od 1. 3. do 30. 4. 2014 ve dvou kategoriích – „Základní a střední školy“ a „Mateřské školy“. V každé kategorii bude oceněno 5 učitelů, kteří na portálu eKabinet.cz vytvoří největší počet prezentací na vyučovací hodiny a domácích úloh pro žáky. Hlavními cenami jsou notebooky a tablety, dalšími pak wellness víkend, herní konzole a digitální fotoaparáty. Pro účast v soutěži je potřebné se zaregistrovat prostřednictvím online registračního formuláře na www.ekabinet.cz/soutez-registrace. Další informace o soutěži jsou k dispozici na webové stránce www.ekabinet.cz/soutez.