Vloženo: 27.04.2021 12:16
Autor: Petra Ferusová

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

MŠ, ZŠ a SŠ Gellnerka Brno, p. o. přijme na plný úvazek do pracovního poměru ŠKOLNÍKA – ÚDRŽBÁŘE. Jedná se o činnosti spojené se správou budovy střední školy. Náplň práce: - školnické práce při opravách a údržbě školy - zámečnické a lakýrnické práce - opravy školního nábytku, dveří, vodoinstalace - sledování stavu, stupně opotřebení a technické způsobilosti budovy - údržba školní zahrady Požadujeme: - manuální zručnost - zodpovědný a samostatný přístup k práci - organizační a komunikační schopnosti - flexibilita - pozitivní a aktivní přístup k práci - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - platové podmínky dle tarifních tabulek - jistota příjmu, stabilita zaměstnání ve státním sektoru - dotované školní stravování - pevnou pracovní dobu - příjemné pracovní prostředí Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na musil@zsspbrno.cz.