Vloženo: 07.08.2012 10:43
Autor: Martin Zemánek

Organizace

Dům dětí a mládeže Strážnice, příspěvková organizace

Popis akce

• Typ akce: workshop/seminář
  • Začátek: 26.09.2012 9:00
  • Konec: 26.09.2012 15:00
  • Místo: Strážnice, Radějovská 848, 69662

Lektor:

Mgr. Vlastimil Ježek

Vedoucí oddělení Domu dětí a mládeže v Hluku. Držitel certifikátu ECDL – certifikát mezinárodního testera a lektora pro výpočetní techniku a osvědčení MŠMT ČR pro pořádání PC kurzů a kurzů geocachingu. Je organizátorem a lektorem rekvalifikačních kurzů platformy MICROSOFT a LINUX. Kromě pedagogické a lektorské činnosti se věnuje správcovství PC sítí a tvorbě webových stránek.

Obsahová náplň:

1.   Geoinformační technologie
  2.   Principy geocachingu ve výuce a výchově
  3.   Jak na to – tipy a triky pro jednoduché úkoly s okamžitým výsledkem

Seminář je realizován zážitkovou formou.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky (účast zdarma včetně občerstvení).

Seminář je určen pro: pedagogy volného času, pedagogy 2. stupně ZŠ a gymnázií, vychovatele školských zařízení a vedoucí školních zájmových kroužků a klubů.

Absolventi semináře získají Osvědčení o absolvování semináře s akreditací MŠMT ČR.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 24. 9. 2012 a to buď elektronicky na email zemanek.pf@seznam.cz, poštou na adresu DDM Strážnice nebo osobně v kanceláři projektu.

Více informací na: http://projektddmstraznice.webnode.cz/seminare/geocaching/

Textová verze a přihláška: