Vloženo: 19.04.2023 09:34
Autor: Oldřich Vybíral

Popis inzerce

• Typ: Nabídka zaměstnání

Zajímavá nabídka pro učitele odborných předmětů na středních školách, které poskytují vzdělávání v oborech s výučním listem. Podrobnosti níže a v příloze.

Dovolujeme si Vás informovat o tom, že honorární konzul Bhútánu, pan Jaroslav Hubáček, požádal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy o distribuci dopisu, který adresuje ředitelům a ředitelkám středních odborných škol a učilišť.

Pan konzul zprostředkovává nabídku bhútánské vlády, jež je určena učitelům/učitelkám odborných předmětů, kteří by byli ochotni dočasně působit v bhútánských učilištích, jež se potýkají s nedostatkem kvalifikovaného personálu. Obory, o které má bhútánská vláda zájem, jsou uvedeny v přiloženém dopisu stejně jako detailní podmínky působení (doba pobytu, plat, ubytování, doprava, znalost anglického jazyka).

Dovolujeme si upozornit na to, že se nejedná o projekt mezinárodní spolupráce MŠMT, ale o nabídku vlády Bhútánu, u níž MŠMT pouze na žádost zajišťuje distribuci informací.

Zájemci o výjezd na pracovní pobyt, resp. ředitelé/ředitelky SOU, by měli oslovit přímo pana konzula na adrese: jhubacekv@volny.cz.