kraj: Jihomoravský
dič:
izo: 600015815

popis

Ve školním roce 2017-2018 1. ročník neotevíráme! Základní údaje: délka a forma vzdělání – tři roky, denní forma vzdělávání podmínky přijetí – splnění povinné školní docházky; způsob ukončení – závěrečná zkouška; poskytované vzdělání – střední vzdělání s výučním listem. Popis oboru: Vzdělání v oboru umožní absolventovi poskytování kadeřnických služeb v malých i středně velkých provozovnách, studiích či salónech v pozici živnostníka nebo zaměstnance. Absolvent vytváří účesy podle vhodně zvolených technologických postupů v souladu s přáním zákazníka, estetickými postupy, módními trendy, bezpečnostními a hygienickými předpisy. Po nezbytném zapracování je schopen podnikat v oboru. Možnost dalšího vzdělávání: Úspěšné složení závěrečné zkoušky a získání výučního listu umožňuje absolventovi ucházet se o studium navazujících studijních vzdělávacích programů ve středních odborných školách a středních odborných učilištích, a tak získat střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou. Stravování ve školní jídelně, cena oběda 30,- Kč. Žáci platí školné 5000,- Kč za rok.

podmínky

splnění povinné školní docházky