školní rok: 2009/2010
kód: A02
Fyzikální olympiáda
Brno město
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno
Pořadatel kola: Střední škola KNIH, o.p.s.
Termín přihlášek: 15.03.2010
Termín konání: 31.03.2010
Prezence: bude upřesněno
Kontaktní osoba:
Mgr. Václav Piskač
Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno
Tel.: 732 489 066
E-mail: vaclav.piskac@seznam.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Peťko Benedikt
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
Burša Marek
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
Hujňák Jaroslav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. | Šikula Josef |
5. |
Pavlacký Jiří
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
6. |
Buček Filip
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. | Opálková Eliška |
8. |
Sýkora Martin
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
9. |
Urban Filip
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
10. | Caha Marek |
11. |
Prax Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
12. | Klimentová zdislava |
13. | Baldrmannová Anna |
14. | Teplá Irena |
15. |
Štěpánková Kateřina
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
16. |
Filko Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
Jirůšková Michaela
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
18. |
Klang Metoděj
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
19. |
Klema Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
20. |
Král Ondřej
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
21. |
Vala Vladimír
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
22. |
Krobauer Jakub
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
23. |
Ondráček Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
24. |
Petráková Michaela
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
25. |
Vala Jan
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
26. |
Novák Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
27. |
Zámečník Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
28. |
Šolcová Jana
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
29. |
Dumpíková Tereza
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
30. |
Bartoš Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
31. |
Klapuš Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|