školní rok: 2009/2010
kód: A03
Chemická olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Úroveň: krajské
Místo konání: SPŠ chemická, Vranovská 65, Brno
Termín přihlášek: 15.02.2010
Termín konání: 26.03.2010
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Antonovičová
Lužánky - středisko volného času, Lidická 50, Brno
Tel.: 549 524 124, 723 368 276
E-mail: zdenka@luzanky.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Sadilová Tereza
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
2. |
Woller Petr
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
Krákorová Michaela
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
4. |
Švestka David
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
5. |
Herman Tomáš
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
6. |
Kopecký Vojtěch
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
7. |
Prinz František
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
8. |
Pinkas Jiří
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9. |
Pánková Barbora
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
10. |
Hanžl Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
11. |
Dvořáček Vít
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
12. |
Káňa Štěpán
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
13. |
Rezková Karolína
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
14. |
Valíček Václav
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
15. |
Valentová Lucie
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
16. |
Hemalová Lýdie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17. |
Borufka Roman
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
18. |
Fabiánová Martina
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
19. |
Pešová Michaela
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
20. |
Prygl Dominik
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
21. |
Holek Martin
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
22. |
Gurková Drahomíra
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
23. |
Jarošíková Yveta
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
24. |
Raková Šárka
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
25. |
Novák Tomáš
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
26. |
Nováková Pavla
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|