školní rok: 2012/2013
kód: A1
Matematická olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17
Termín přihlášek: 07.01.2013
Termín konání: 23.01.2013
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Radka Bochníčková
ZŠ Zastávka
U Školy 182
664 84 Zastávka u Brna
Přiložené soubory
Termíny matemat. soutěží (21.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Šimek Jiří
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Machala Ondřej
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Malá Barbora
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Pytelová Barbora
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Hlučková Pavla
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
6.
postup
|
Strážnická Anna
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7.
postup
|
Drozd Michal
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
8.
postup
|
Klišová Eva
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
9.
postup
|
Cík Lukáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
10.
postup
|
Hnízdová Ivana
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
11.
postup
|
Povolný Jiří
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
12.
postup
|
Fries Daniel
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
13.
postup
|
Kratochvíl Filip
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
14. |
Ošmera Martin
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
15. |
Hrstková Ivana
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
16. |
Sobotka Jan
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
17. |
Machačová Simona
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Žilková Barbora
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
19. |
Křipský Filip
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
20. |
Hejduk František
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
21. |
Lipovská Eliška
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
22. |
Ondráčková Klára
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
23. |
Blecha Martin
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
24. |
Humpolíková Klára
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|