školní rok: 2012/2013
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Místo konání: Dům dětí a mládeže Vyškov
Termín přihlášek: 17.12.2012
Termín konání: 29.01.2013
Prezence:
Přiložené soubory
DeO prop. 2012-13.doc (123.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Bláhová Alexandra
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Václavíková Karin
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Mlčochová Hana
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
4. |
Horák Jiří
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
5. |
Doležalová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
6. |
Bobová Veronika
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
7. |
Kocourek Martin
Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
|
8. |
Legnerová Sára
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
9. |
Horáková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
10. |
Lónová Barbora
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
11. |
Robešová Magdaléna
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
12. |
Klevetová Elena
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
13. |
Filípková Anna
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
14. |
Sabová Eva
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
15. |
Trenzová Alena
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
16. |
Osolsobě Jan
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
17. |
Bartík Luboš
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
18. |
Dvořáková Tereza
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
19. |
Kaloudová Lucie
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
20. |
Černíková Hana
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
21. |
Hamalová Monika
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
22. |
Dvořáková Dagmar
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
23. |
Zahradníčková Tereza
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
24. |
Ševčíková Michaela
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
25. |
Jelínková Karolína
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
26. |
Jelínková Denisa
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
27. |
Hálová Hana
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
28. |
Kinc Pavel
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
29. |
Chládková Andrea
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
30. |
Novoměstská Pavlína
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
31. |
Polášek Štěpán
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
32. |
Hofer Patrik
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
33. |
Korec Ladislav
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|