školní rok: 2012/2013
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: ZŠ Modřice, Benešova 332
Termín přihlášek: 05.03.2013
Termín konání: 14.03.2013
Prezence: 8:00 - 9:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Turland Vojtěch
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Klára Havlátová
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
3. |
Němec Ondřej
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
4. |
Pavíček Martin
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
5. |
Vymazal Petr
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
6. |
Matoušek Lukáš
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7. |
Steinhauser Filip
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
Špicar Jakub
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Heroudek Jáchym
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
10. |
Škrob Ondřej
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Kloudová Petra
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
12. |
Bartoňová Iva
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
13. |
Kuklová Michaela
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14. |
Šípková Lucie
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Bohuslav Marek
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
Rozsíval Jan
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
17. |
Brzobohatý Alois
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
18. |
Vetterová Kateřina
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
19. |
Sedláček Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
20. |
Řezáčová Tereza
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
21. |
Čeleda Jan
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
22. |
Dufek Jan
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|