školní rok: 2012/2013
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola Svatobořice-Mistřín, Hlavní 871/198
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 28.02.2013
Termín konání: 14.03.2013
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kůřil Michal
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
2.
postup
|
Müller Pavel
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
3. |
Bajo Viktor
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
4. |
Hlaváčová Veronika
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
5. |
Vrhelová Štěpánka
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
6. |
Uherková Jana
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
7. |
Pilát Jan
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
8. |
Herman Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
9. |
Vávrová Aneta
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
10. |
Lovecký Petr
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
11. |
Bárta Michal
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
12. |
Račický Tadeáš
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
13. |
Knotková Alena
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Motyčková Sára
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
15. |
Ivičič Adam
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
16. |
Hrdinka Jakub
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
Novotná Viktorie
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
18. |
Střižík Marek
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
19. |
Hradil Kryštof
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|