školní rok: 2012/2013
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, Pontassievská 3, Znojmo
Pořadatel kola: ZRUŠENO - Středisko služeb školám Znojmo,Rudoleckého 25
Termín přihlášek: 07.03.2013
Termín konání: 14.03.2013
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Ondřej Antoš, G., SPgŠ, OA a JŠ Znojmo, Pontassievská 3, Znojmo
tel.: 515 158 116
e-mail.: antos@gpoa.cz
"Žádáme pedagogické pracovníky, kteří budou doprovázet žáky na okresní kolo, aby se podíleli na dozoru a opravě prací soutěžících žáků".
Přiložené soubory
Informace k okresnímu kolu (49.81 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Denk Jan
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
2.
postup
|
Čech Pavel
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
Kříž Ondřej
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
4. |
Čapoun Daniel
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
Popelka Lukáš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
6. |
Pánek Michael
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
Kruckovyčová Natálie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
Čech Petr
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
9. |
Koláčková Kristýna
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
10. |
Kozdasová Lenka
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
11. |
Fischer David
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
12. |
Šrom Daniel
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
Částková Julie
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
14. |
Náprava Jan
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
15. |
Bíbrová Magdaléna
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
16. |
Hynek Jan
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
17. |
Vařeková Karolína
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|