školní rok: 2012/2013
kód: A13
Pythagoriáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, ZŠ a MŠ TGM Zastávka, U Školy 182
Termín přihlášek: 05.04.2013
Termín konání: 06.05.2013
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontaktní osoba: Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Sklenář Mgr. Radka Bochníčková
G a ZUŠ Šlapanice ZŠ a MŠ TGM Zastávka
Riegrova 17 U Školy 182
66451 Šlapanice 66484 Zastávka u Brna
Přiložené soubory
Propozice (42.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Hrabálková Adéla
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2. |
Pavelka Miroslav
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
3. |
Turland Vojtěch
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
4. |
Haviger Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
Heinrichová Tereza
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
6. |
Tučková Sára
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
7. |
Kosík Daniel
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
8. |
Kubica Petr
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
9. |
Mazel Radoslav
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
10. |
Medková Kateřina
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
11. |
Molíková Anna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
12. |
Mudrák Roman
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
13. |
Myslín Jan
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
14. |
Gajárek Adam
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
15. |
Girszewski Adam
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
16. |
Hochmanová Veronika
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
17. |
Kafoňková Alena
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
18. |
Motalová Julie
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
19. |
Němec Ondřej
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
20. |
Olšovská Natálie
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
21. |
Petřrivalská Lea
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
22. |
Svobodová Kateřina
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
23. |
Zavala Valentina
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
24. |
Kratochvílová Natálie
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
25. |
Ludikovská Simona
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
26. |
Ondráček Tomáš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
27. |
Schimmer Jakub
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
28. |
Sendlerová Natálie
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
29. |
Sláma Petr
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
30. |
Adamec Petr
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
31. |
Hellerová Kristýna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
32. |
Heroudek Jáchym
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
33. |
Hrnčiřík Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
|
34. |
Kvardová Aneta
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
35. |
Křivan Pavel
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
36. |
Novák Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
37. |
Odehnalová Anežka
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
38. |
Pavíček Martin
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
39. |
Weinlichová Lucie
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
40. |
Čevela Matěj
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
41. |
Čuprová Klára
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
42. |
Berka Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
43. |
Dvořák Roman
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
44. |
Kachlík Ondřej
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
45. |
Ondráčková Anežka
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
46. |
Rázková Kateřina
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
47. |
Vondrová Aneta
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
48. |
Hlaváčková Josefína
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
49. |
Kappel Lukáš
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
50. |
Pavlasová Valentýna
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
51. |
Berka Jakub
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
52. |
Gruntorád Pavel
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
53. |
Kožoušková Petra
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
54. |
Mikulášek Martin
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
55. |
Zeman David
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
56. |
Štětinová Tereza
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
57. |
Lipovská Kristýna
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
58. |
Čechovská Simona
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
59. |
Bracková Pavlína
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
60. |
Dužíková Karolína
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
61. |
Kos Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
62. |
Kunc Zdeněk
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
63. |
Sejbal Mikuláš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|