školní rok: 2012/2013
kód: A13
Pythagoriáda
Blansko
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Místo konání: ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice, 9.května 8
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Termín přihlášek: 15.03.2013
Termín konání: 15.05.2013
Prezence: 8.00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Schlor Michal
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
2. |
Fadrná Anežka
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
3. |
Krupová Michaela
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
|
4. |
Kuchyňová Vendula
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
Staněk Zdeněk
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
6. |
Buchlovský Pavel
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
7. |
Nechuta Štěpán
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
8. |
Neumannová Lucie
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
9. |
Suchá Lenka
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
10. |
Ryzí Simona
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
11. |
Stehlíková Kristýna
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
12. |
Svoboda Robert
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
13. |
Vyskočil Martin
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
14. |
Barák Dominik
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
15. |
Fedra Jakub
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
16. |
Gromešová Tereza
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
17. |
Koktavá Monika
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
18. |
Kotoučková Ivana
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
19. |
Prausová Žaneta
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
20. |
Vondráček Jakub
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
21. |
Macháček Tomáš
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
22. |
Novotná Markéta
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
23. |
Šmak Martin
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
24. |
Bušinová Zuzana
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
25. |
Ondrová Simona
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
26. |
Tvarog Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace
|