školní rok: 2012/2013
kód: A13
Pythagoriáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ Sirotkova 36, Brno
Pořadatel kola: Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 22.04.2013
Termín konání: 06.05.2013
Prezence: 13:30
Kontaktní osoba:
Mgr. M. Čadová
ZŠ Sirotkova 36, Brno
tel.: 541 211 945
e-mail: cadova@zssirotkova.cz
Do okresního kola Pythagoriády postoupili níže uvedení žáci, kteří splnili podmínky pro postup do OK
(ve školním kole získali 11 a více bodů).
Informace o okresním kole jsou uvedeny v záhlaví stránky.
Pokud soutěžící nemají ve výsledkových listinách zapsané dosažené body, napište mi je na mail zdenka@luzanky.cz do data uzávěrky přihlášek.
Děkuji za spolupráci.
Z. Antonovičová
koordinátor soutěží
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Strachoň Martin
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
Uher Richard
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
3. |
Habiger Vojtěch
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
4. |
Jirovská Hana
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
5. |
Smejkalová Barbora
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
6. |
Horáková Klára
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
Křivánek Radim
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
8. |
Nguyen Huu Duy
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
Zálešák Marek
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
10. |
Šnajdrová Adéla
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
11. |
Kříž Petr
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
12. |
Topolářová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
Krejčí Ondřej
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
14. |
Čapka Filip
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
15. |
Šilling Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
16. |
Doležal David
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
17. |
Mihalovíč Filip
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
18. |
Maštera František
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
19. |
Škrdlík Kryštof
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
20. |
Mykytjuk Andrej
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
21. |
Cejpková Eliška
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
22. |
Aujezdská Markéta
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
23. |
Němečková Tereza
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
24. |
Starý Jakub
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
25. |
Tichá Kateřina
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|