školní rok: 2012/2013
kód: A13
Pythagoriáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, ZŠ a MŠ TGM Zastávka, U Školy 182
Termín přihlášek: 05.04.2013
Termín konání: 06.05.2013
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontaktní osoba: Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Sklenář Mgr. Radka Bochníčková
G a ZUŠ Šlapanice ZŠ a MŠ TGM Zastávka
Riegrova 17 U Školy 182
66451 Šlapanice 66484 Zastávka u Brna
Přiložené soubory
Propozice (42.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kolegarová Gabriela
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
Konicar Ondřej
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
3. |
Macháček Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
4. |
Pikulová Petra
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
5. |
Dohnalová Barbora
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
6. |
Orságová Kateřina
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
7. |
Plachý Dominik
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
8. |
Zlámal Ondřej
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Bečka Filip
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
Horák Daniel
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
11. |
Klement Martin
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
12. |
Kurtin František
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
Liška Adam
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
14. |
Mačák Jan
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
15. |
Mařáková Alena
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
16. |
Sobotková Žaneta
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
17. |
Bareš Michael
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Šamanová Jaroslava
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
19. |
Bilavčíková Kristýna
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
20. |
Hlaváč Kryštof
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
21. |
Kotlánová Markéta
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
22. |
Pavelková Anna
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
23. |
Procházková Luce
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
24. |
Slavík Vojtěch
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
25. |
Vrtělová Markéta
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
26. |
Brázda Jan
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
27. |
Dvořák Marek
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
28. |
Hamarová Lucie
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
29. |
Hroudný Jan
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
30. |
Hřebíček Štěpán
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
31. |
Měšťan Lukáš
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
32. |
Srncová Veronika
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
33. |
Zahradníková Andrea
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
34. |
Sáblík Leoš
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
35. |
Čaklošová Tereza
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
36. |
Švarcová Hana
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
37. |
Bednářová Helena
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
38. |
Chromý Filip
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
39. |
Smutná Barbora
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
40. |
Vykouřil Tomáš
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
41. |
Buček Petr
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
42. |
Cicálek Jan
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
43. |
Daněk Petr
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
44. |
Hladký Radim
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
45. |
Franckevič Bohdan
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
46. |
Pokorný Daniel
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
47. |
Chrápavý Filip
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
48. |
Stratilová Michaela
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|