školní rok: 2012/2013
kód: A13
Pythagoriáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, ZŠ a MŠ TGM Zastávka, U Školy 182
Termín přihlášek: 05.04.2013
Termín konání: 06.05.2013
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontaktní osoba: Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Sklenář Mgr. Radka Bochníčková
G a ZUŠ Šlapanice ZŠ a MŠ TGM Zastávka
Riegrova 17 U Školy 182
66451 Šlapanice 66484 Zastávka u Brna
Přiložené soubory
Propozice (42.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kristek Lukáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
2. |
Pernica Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
3. |
Páralová Hana
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
4. |
Blažek Jan
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5. |
Procházka Jan
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
6. |
Kozumplík Miroslav
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
7. |
Otáhalíková Eliška
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
8. |
Dobeš Zdeněk
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
9. |
Straka Šimon
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
10. |
Buchta Adam
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
11. |
Pekár Jakub
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
12. |
Čech Petr
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
13. |
Doupovcová Zoja
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
14. |
Dvořáková Lenka
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
15. |
Krejčíř Michal
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
16. |
Hasil Petr
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
17. |
Tichý Jonáš
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
18. |
Stehlík Pavel
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
19. |
Čermáková Libuše
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
20. |
Čtverák Adam
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
21. |
Bauer Michael
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
22. |
Horalík Lukáš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
23. |
Krejčířová Lucie
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
24. |
Králík Pavel
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
25. |
Nečas Martin
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
26. |
Nováková Pavlína
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
27. |
Pavelka Dušan
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
28. |
Podlipný Hynek
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
29. |
Zavřel Martin
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
30. |
Badinová Štěpánka
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
31. |
Konečný Dominik
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
32. |
Kučera Tomáš
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
33. |
Malíková Jana
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
34. |
Mecerod Jan
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
35. |
Pech Adam
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
36. |
Burešová Dana
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
37. |
Zoufalý Ondřej
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
38. |
Střílek Josef
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
39. |
Hrouzek Lukáš
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
40. |
Kmenta Martin
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
41. |
Kolaříková Marie
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
42. |
Moudrý Daniel
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
43. |
Šancová Alena
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
44. |
Šindelka Jan
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|