školní rok: 2012/2013
kód: A19
Celostátní přehlídka dětských recitátorů - Dětská scéna
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Kino Réna, Palackého nám. 12, Ivančice
Termín přihlášek: 27.02.2013
Termín konání: 06.03.2013
Prezence: 8:00 - 9:00
Přiložené soubory
pozvánka + informace (496.52 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Adriana Řezáčová
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
Sedláková Adéla
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
3. |
Koudelková Adriana
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
4. |
Bartončíková Sára
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
Dokoupil Denis
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
6. |
Franěk Jan
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
7. |
Geršl Petr
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
8. |
Houšť Ondřej
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Janoušek Lubomír
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
Králová Lucie
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Langášek Ondřej
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
12. |
Laštůvková Lucie
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
Masaryková Denisa
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
14. |
Mazourek Alexandra
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Pavlíková Veronika
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
Pilát Matěj
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
17. |
Plachká Martina
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Slaný Radim
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
19. |
Vildomcová Renata
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
20. |
Čížková Veronika
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
21. |
Šváb Adam
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
22. |
Živělová Veronika
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|