školní rok: 2009/2010
kód: A04
Biologická olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Místo konání: MZLU, Zemědělská 3, Brno
Termín přihlášek: 27.02.2010
Termín konání: 19.03.2010
Prezence: 8:00
Kontaktní osoba:
Ing. Radka Kavanová
BCVČ Lesná, Milénova13, Brno
tel.: 545 222 300
e-mail:radka.kavanova@luzanky.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Vojáčková Eva
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
2. |
Hedbávná Hana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
Kmecová Kateřina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Bártová Barbora
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
5. |
Vinkler Štěpán
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
6. |
Sitař Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. | Tejkalová Kateřina |
8. |
Literáková Zuzana
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
Škorpíková Šárka
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
Šulerová Pavlína
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
11. |
Hruban Jaroslav
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
12. | Šteflíčková Tereza |
13. |
Ramešová Alice
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
14. |
Sedláčková Hana
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
15. |
Naďová Katarína
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
16. |
Autrata Daniel
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
17. |
Zimmermannová Martina
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
18. |
Pecová Lenka
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
|
19. |
Bochníčková Klára
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
20. |
Lacinová Kateřina
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
21. | Jedlička Petr |
22. |
Fojtík Stanislav
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
23. |
Mička Viktor
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
24. |
Nováková Tereza
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
|
25. |
Wagner Jakub
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
26. |
Tomešková Jitka
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
27. |
Hodinová Kristýna
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
28. |
Zajícová Martina
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
|
29. |
Machálková Zuzana
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
30. | Matušková Dominika |
31. | Hruška Pavel |
32. |
Hollein Radek
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|