školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Blansko
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Blansko, ZŠ Salmova 17, Boskovice, ZŠ 9. května 8
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Termín přihlášek: 31.03.2014
Termín konání: 09.04.2014
Prezence: od 8.30
kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková, sladan.17@seznam.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Kalvoda Jiří
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
2. |
Sedlák Václav
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
3. |
Dan Friedjung
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
2. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
4. |
Fedra Vojtěch
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
3. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
5. |
Juřík Jan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
6. |
Matuška Jindřich
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
3. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
7. |
Ošlejšek Lukáš
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
|
3. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
8. |
Ryzí Jan
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
4. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
9. |
Sedlák Petr
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
10. |
Beránek Martin
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
11. |
Dostálová Kamila
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
12. |
Jelínek Lukáš
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
13. |
Jelínková Alena
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Polák Adam
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
15. |
Přichystal Zdeněk
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
16. |
Tlamka Vojtěch
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
17. |
Černý Tomáš
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
18. |
Průcha Tomáš
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
7. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
19. |
Kobylková Michaela
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
20. |
Nechuta Jan
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
21. |
Petrželka Jakub
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
22. |
Pikna Tomáš
Základní škola Blansko, Erbenova 13
|
8. |
úspěšný: ne
|
23. |
Přikrylová Sára
Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
24. |
Volf Filip
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
25. |
Čechová Veronika
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|
26. |
Šmeral Miloslav
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
8. |
úspěšný: ne
|