školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium Velké Pavlovice, Pod Školou 10, 691 06
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 26.03.2014
Termín konání: 09.04.2014
Prezence: 8.00 - 8.45
Kontaktní osoba: Mgr. Michal Rilák , Gymnázium V. Pavlovice
Přiložené soubory
Pokyny k soutěži (57.00 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Čech Lubor
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
2. |
Kamenský David
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
3. |
Slavík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
4. |
Holásková Karolína
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
5. |
Jón Adam
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
6. |
Jurišica Rudolf
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
7. |
Kratochvíl Tomáš
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
8. |
Novák Patrik
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
9. |
Vykydalová Eliška
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
10. |
Baják Tomáš
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
11. |
Juráš Daniel
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
12. |
Prokeš Štěpán
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
13. |
Vymazal Jan
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
7. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Dunajová Nikol
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
8. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
15. |
Zapletal Adam
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
16. |
Doležalová Eliška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
17. |
Fíža David
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
18. |
Hřebačka Tomáš
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
19. |
Josefíková Alexandra
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
20. |
Ludva Radek
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
21. |
Machálek Jan
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
22. |
Macík Jan
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
23. |
Sokolář Jan
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
10. |
úspěšný: ne
|