školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 28.03.2014
Termín konání: 09.04.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Romana Loydová, Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765
e-mail.: loydova@zsmladeze.cz
"Soutěžící v Okresním kole mají na řešení úloh 2 hodiny čistého času".
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Nekula Štěpán
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
2. |
Husová Martina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
3. |
Turek Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
2. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
4. |
Vašinová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
5. |
Pelaj Jakub
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
6. |
Pokorná Marie
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
7. |
Střihavková Miriam
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
8. |
Milička Marek
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
9. |
Nekvasil Radek
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
10. |
Kuba David
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
11. |
Petržilka Vojtěch
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
12. |
Šafář Vítězslav
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
7. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
13. |
Jakub Matěj
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
8. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
14. |
Řiháčková Monika
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
8. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
15. |
Líška Martin
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
16. |
Mašek Petr
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
17. |
Mostbeková Marie
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
18. |
Svobodová Gabriela
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
19. |
Vašina Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
20. |
Alili Alexandra
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
21. |
Balík Přemysl
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
22. |
Cidlinská Hana
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
10. |
úspěšný: ne
|
23. |
Farkašová Tereza
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
24. |
Gregor Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
10. |
úspěšný: ne
|
25. |
Havelková Eliška
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
26. |
Kresanová Veronika
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
27. |
Matoušek Jakub
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
28. |
Nachtneblová Michaela
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
29. |
Popová Tereza
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
30. |
Tumurbaatar Temuulen
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
31. |
Vala Roman
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
32. |
Vytopil Zdeněk
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
33. |
Vítková Sabina
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
10. |
úspěšný: ne
|
34. |
Zdubová Michaela
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
10. |
úspěšný: ne
|
35. |
Řezaninová Laura
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
10. |
úspěšný: ne
|
36. |
Řeřuchová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
10. |
úspěšný: ne
|