školní rok: 2013/2014 kód: A01

Matematická olympiáda

kategorie:

Brno venkov

Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: SVČ Ivančice Zemědělská 2, ZŠ Tišnov nám. 28. října, G a ZUŠ Šlapanice Riegrova 17
Termín přihlášek: 07.01.2014
Termín konání: 22.01.2014
Prezence: 8:30 - 9:00

Kontaktní osoba:                         Kontaktní osoba:                           Kontaktní osoba:

Romana Bazalová,                     Mgr. Blanka Kabeláčová,                  Mgr. Zdeněk Sklenář

SVČ Ivančice,                            ZŠ Tišnov nám. 28. října                 G a ZUŠ Šlapanice

Zemědělská 2,                             66601 Tišnov                                   Riegrova 17

664 91 Ivančice                                                                                   66451 Šlapanice

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Svoboda Michael
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
1.
body: 18.0
úspěšný: ano
2. Kostrhun Jiří
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
2.
body: 14.0
úspěšný: ano
3. Křehlík Jan
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
2.
body: 14.0
úspěšný: ano
4. Buchníčková Anna
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 13.0
úspěšný: ano
5. Konečný Jonáš
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 13.0
úspěšný: ano
6. Krupka Filip
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 13.0
úspěšný: ano
7. Devát Jakub
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
7.
body: 12.0
úspěšný: ano
8. Gladišová Johana
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
7.
body: 12.0
úspěšný: ano
9. Vitula Ondřej
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
7.
body: 12.0
úspěšný: ano
10. Machotová Anežka
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
10.
body: 11.0
úspěšný: ano
11. Heroudková Adéla
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
11.
body: 10.0
úspěšný: ano
12. Svoboda David
Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov
11.
body: 10.0
úspěšný: ano
13. Zelený Josef
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
13.
body: 9.0
úspěšný: ano
14. Švancarová Anežka
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
13.
body: 9.0
úspěšný: ano
15. Havlátová Nikol
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
15.
body: 8.0
úspěšný: ne
16. Hájková Adéla
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
15.
body: 8.0
úspěšný: ne
17. Kašparovský Bořivoj
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
15.
body: 8.0
úspěšný: ne
18. Slepánek Lukáš
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 8.0
úspěšný: ne
19. Vagner Mikuláš
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 8.0
úspěšný: ne
20. Cvrkal Richard
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
21. Grega Tadeáš
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
22. Hemala Alexandr
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
23. Petřivalský Adam
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
24. Přerovský Michal
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
25. Richterová Julie
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
26. Sýs Václav
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
27. Tichá Julie
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
28. Šuman David
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
20.
body: 7.0
úspěšný: ne
29. Blažek Martin
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
30. Cabejšek Petr
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
31. Gladišová Sára
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
32. Imrichová Veronika
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
33. Jana Zavřelová
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
34. Matulová Terezie
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
35. Pavlík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
36. Procházková Ivona
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
37. Rudolfová Ellen
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
38. Sušil Martin
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
39. Zvonková Veronika
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
29.
body: 6.0
úspěšný: ne
40. Válek Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
39.
body: 6.0
úspěšný: ne
41. Boušková Lenka
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
41.
body: 5.0
úspěšný: ne
42. Cebáková Julie
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
41.
body: 5.0
úspěšný: ne
43. Jelenová Klára
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
41.
body: 5.0
úspěšný: ne
44. Příhoda Šimon
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
41.
body: 5.0
úspěšný: ne
45. Doležal Kryštof
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
45.
body: 4.0
úspěšný: ne
46. Hrouzková Michaela
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
45.
body: 4.0
úspěšný: ne
47. Jakubcová Aneta
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
45.
body: 4.0
úspěšný: ne
48. Nixová Anna
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
45.
body: 4.0
úspěšný: ne
49. Rychlý Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
45.
body: 4.0
úspěšný: ne
50. Dolíhal Roman
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
51. Hrabálková Hedvika
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
52. Jelínková Eliška
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
53. Krejčová Růžena
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
54. Kučerová Vendula
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
55. Schlögl Tomáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
50.
body: 3.0
úspěšný: ne
56. Peška Daniel
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
56.
body: 2.0
úspěšný: ne
57. Pospíšil Zdeněk
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
56.
body: 2.0
úspěšný: ne
58. Drhlík Filip
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
59. Heinzová Zuzana
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
60. Hladík Martin
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
61. Kratochvíl Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
62. Krupka Jonáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
63. Křivánek František
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
64. Kříž Tomáš
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
65. Lička Adam
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
66. Sukač Ondřej
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
67. Vacula Jakub
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
68. Zavřelová Petra
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
69. Řezníčková Markéta
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
58.
body: 1.0
úspěšný: ne
70. Gergelová Nikol
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
70.
úspěšný: ne
71. Klištincová Kristýna
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
70.
úspěšný: ne
72. Novotná Barbora
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
70.
úspěšný: ne
73. Vitamvásová Viktorie
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
70.
úspěšný: ne
74. Vojta Viktor
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
70.
úspěšný: ne
75. Žáková Leona
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
70.
úspěšný: ne
76. Barták Tomáš
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
77. Skálová Veronika
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
-
78. Vacková Helena
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-