školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 08.01.2014
Termín konání: 22.01.2014
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Přiložené soubory
Bližší informace k okresnímu kolu (40.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Kopáček Jiří
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Dočkal Petr
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Macek Lukáš
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Jančová Petra
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
4. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Jež Martin
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
6. |
Kůřil Tomáš
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
6.-7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
7. |
Častulík David
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
6.-7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
8. |
Tomanová Petra
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
9. |
Pekař Pavel
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
9.-10. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
10. |
Podolan Dominik
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
9.-10. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
11. |
Klimešová Markéta
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
11.-12. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
12. |
Šeda Jakub
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
11.-12. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
13. |
Filip Pospíšil
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
13.-14. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
14. |
Soukupová Anežka
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
13.-14. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
15. |
Mlýnková Tamara
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
15. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
16. |
Strachotová Karolína
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
16. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
17. |
Jurečková Lucie
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
18. |
Toman Martin
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
19. |
Cenek Štěpán
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
20. |
Rektoříková Terezie
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
21. |
Repíková Michaela
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
22. |
Mrkva Tomáš
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
22. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
23. |
Salajka Josef
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
23. |
úspěšný: ne
|