školní rok: 2013/2014 kód: A02

Fyzikální olympiáda

Jihomoravský kraj

Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 2. patro, odborné učebny matematiky a fyziky
Termín přihlášek: 14.04.2014
Termín konání: 25.04.2014
Prezence: 8:30 - 8:45

Do krajského kola fyzikální olympiády postoupí všichni soutěžící, kteří 

  • odevzdají úlohy domácího kola svému vyučujícímu v řádném termínu (pátek 4.4.2014) a alespoň pět ze sedmi úloh bude hodnoceno jako vyhovující (= alespoň 5 bodů z 10 a zároveň se soutěžící pokusil řešit experimentální úlohu - nemusí být vyřešena úspěšně; zodpovídá příslušný koordinátor FO na škole, ten může "delegovat" své pravomoce na příslušné vyučující jednotlivých soutěžících.
  • Opravené úlohy DOMÁCÍHO kola zašle školní koordinátor FO na adresu Viktor Ježek, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 BRNO tak, aby úlohy došly "na jeho stůl" nejpozději  v pondělí 14.4.2014 do 10:30. Spolu s opravenými úlohami zašlete prosím také seznam soutěžících (emailem na jezek@jaroska.cz nebo vložte papír do obálky se soutěžními úlohami), kde u každého soutěžícího uveďte datum narození a aktuální třídu, kterou soutěžící navštěvuje. Bez těchto informací "okradete" svoji školu o případný (velmi nezanedbatelný) příspěvek na talenty, který JmKraj posílá za úspěšné reprezentování školy (nejen) v předmětových olympiádách, přičemž striktně vyžaduje uvedení těchto údajů v systému jmskoly.cz/souteze.

Všechny tyto výše uvedené údaje (s výjimkou třídy, ta v systému není) zároveň zadejte do systému jmskoly.cz/souteze. Provozovatel tohoto serveru prosí o opatrnost zejména při zadávání "starých" soutěžících, tedy těch, kteří už v systému jsou zavedeni. Za adminy tohoto serveru prosím: Vždy před zadáním soutěžícího si nechte jeho jméno vyhledat, zdali není již v databázi zadáno. Je-li zadáno, zkontrolujte prosím všechny údaje včetně školy a data narození. Pokud vše souhlasí, navrhněte jeho nominaci do krajského kola FO. Teprve pokud soutěžící v databázi není (nikdy předtím nesoutěžil v žádné olympiádě, SOČ apod...), zadejte jeho osobní údaje, přiřaďte ho ke své škole a navrhněte jeho nominaci.

Do krajského kola budou nominováni a tedy i pozváni ti soutěžící, kteří budou zadáni do tohoto systému a kteří budou potvrzeni jednatelem fyzikální olympiády Mgr. Ježkem (poté, co obdrží opravené školní kolo klasickou poštou a "prověří" ho:-).

Přiložené soubory

ZASEDACÍ POŘÁDEK (18.43 KB)

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Zelina Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
1.
body: 31.5
slovní: 4,5+9+10+8
úspěšný: ano
2. Kuchařová Zuzana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
2.
body: 29.0
slovní: 9+6,5+7,5+6
úspěšný: ano
3. Ivičič Michal
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
3.
body: 29.0
slovní: 3,5+9,5+9,5+6,5
úspěšný: ano
4. Priessnitz Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
4.
body: 25.0
slovní: 7,5+4,5+9+4
úspěšný: ano
5. Sladký Jiří
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
5.
body: 25.0
slovní: 2+8,5+10+4,5
úspěšný: ano
6. Jančík Radek
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
6.
body: 20.0
slovní: 3+4,5+9,5+3
úspěšný: ano
7. Březina Tomáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
7.
body: 19.5
slovní: 0,5+7+9,5+2,5
úspěšný: ano
8. Fiala Michal
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
8.
body: 18.5
slovní: 0+6,5+7,5+4,5
úspěšný: ano
9. Novotný Jakub
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
9.
body: 18.0
slovní: 1+9+3+5
úspěšný: ano
10. Luc Ronald
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
10.
body: 17.5
slovní: 6+6+3,5+2
úspěšný: ano
11. Matějka Jan
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
11.
body: 16.5
slovní: 6,5+5+2,5+2,5
úspěšný: ano
12. Vičar Petr
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
12.
body: 16.5
slovní: 2+6+6,5+2
úspěšný: ano
13. Kupka Oldřich
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
13.
body: 16.0
slovní: 0+5,5+4,5+6
úspěšný: ano
14. Müller Štěpán
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
14.
body: 16.0
slovní: 0+7+9+0
úspěšný: ano
15. Hájková Petra
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
15.
body: 13.0
slovní: 1,5+5+2+4,5
úspěšný: ne
16. Valentová Zuzana
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
16.
body: 12.5
slovní: 0+5+7,5+0
úspěšný: ne
17. Škrhák Vít
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
17.
body: 11.0
slovní: 0,5+2+5,5+3
úspěšný: ne
18. Buryšková Simona
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
18.
body: 10.0
slovní: 2+4,5+3+0,5
úspěšný: ne
19. Trávničková Hana
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
19.
body: 9.0
slovní: 0+5+4+0
úspěšný: ne
20. Horáček Štěpán
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
20.
body: 8.5
slovní: 0+4+4,5+0
úspěšný: ne
21. Karpíšková Lenka
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
21.
body: 8.0
slovní: 1+6+1+0
úspěšný: ne
22. Valouchová Veronika
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
22.
body: 8.0
slovní: 0+4,5+3+0,5
úspěšný: ne
23. Jurdič Viktor
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
23.
body: 8.0
slovní: 0+2+5,5+0,5
úspěšný: ne
24. Vaculíková Tereza
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
24.
body: 7.5
slovní: 0+5+2+0,5
úspěšný: ne
25. Klinkovský Jiří
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
25.
body: 7.5
slovní: 0,5+0+7+0
úspěšný: ne
26. Hruškovič Jan
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
26.
body: 7.5
slovní: 0+0+7+0,5
úspěšný: ne
27. Tetur Aleš
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace
27.
body: 7.0
slovní: 0,5+2+4,5+0
úspěšný: ne
28. Sestrienka Matěj
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
28.
body: 7.0
slovní: 0+4+3+0
úspěšný: ne
29. Drozd Michal
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
29.
body: 6.5
slovní: 0+4,5+2+0
úspěšný: ne
30. Ilkanič Filip
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
30.
body: 6.0
slovní: 1+4+1+0
úspěšný: ne
31. Adámková Hana
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
31.
body: 5.5
slovní: 0+5+0+0,5
úspěšný: ne
32. Vondálová Marcela
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
32.
body: 5.5
slovní: 0+1,5+4+0
úspěšný: ne
33. Němeček Martin
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
33.
body: 5.0
slovní: 0+0+4+1
úspěšný: ne
34. Soviš Zdeněk
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
34.
body: 5.0
slovní: 0+3,5+1,5+0
úspěšný: ne
35. Zemánek Dominik
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
35.
body: 4.0
slovní: 1+1+2+0
úspěšný: ne
36. Stejskalová Jana
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
36.
body: 4.0
slovní: 0+0+4+0
úspěšný: ne
37. Krausová Viola
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
37.
body: 3.0
slovní: 0+0+2+1
úspěšný: ne
38. Pecháček Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
38.
body: 2.5
slovní: 0+0+2+0,5
úspěšný: ne
39. Mosler Tomáš
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
39.
body: 2.0
slovní: 0+0+2+0
úspěšný: ne
40. Jirda Dalibor
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
40.
body: 1.5
slovní: 0+0+1,5+0
úspěšný: ne
41. Malbohan Martin Matouš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
41.
slovní: neřešil
úspěšný: ne
42. Margold Roman
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
41.
slovní: neřešil
úspěšný: ne
43. Ondra Dominik
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
41.
slovní: neřešil
úspěšný: ne
44. Vančurová Markéta
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
41.
slovní: neřešila
úspěšný: ne