školní rok: 2013/2014
kód: A02
Fyzikální olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov, Komenského 549, Kyjov
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 13.03.2014
Termín konání: 27.03.2014
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Přiložené soubory
Bližší informace k okresnímu kolu (41.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Šuráň Jakub
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
1. |
body: 32.5
úspěšný: ano
|
2. |
Ivičič Petr
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
2. |
body: 32.0
úspěšný: ano
|
3. |
Dražil Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3. |
body: 26.5
úspěšný: ano
|
4. |
Kovanič Vít
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
4. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
5. |
Kunrt Jiří
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
6. |
Otřel Filip
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
7. |
Zedková Tereza
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
7. |
body: 21.5
úspěšný: ano
|
8. |
Hanačík Matěj
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
8. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
9. |
Benovič Martin
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
10. |
Spačková Dita
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
10. |
body: 18.5
úspěšný: ano
|
11. |
šrutková adéla
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
11. |
body: 17.5
úspěšný: ano
|
12. |
Slabý Michal
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
12. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
13. |
Polešovská Lada
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
13.-14. |
body: 12.0
úspěšný: ne
|
14. |
Zborovský Josef
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
13.-14. |
body: 12.0
úspěšný: ne
|
15. |
Jahelková Anna
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
15. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|