školní rok: 2013/2014 kód: A2

Fyzikální olympiáda

Znojmo

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Termín přihlášek: 20.03.2014
Termín konání: 27.03.2014
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin

Kontaktní osoba:

Mgr. Michaela Skopalová, ZŠ a MŠ, Znojmo, Pražská 98

tel.: 515 241 227

e-mail.: michaela.de@centrum.cz

www.fyzikalniolympiada.cz

 

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Smrček Lubomír
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
1.
body: 32.0
úspěšný: ano
2. Schmuttermeier David
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
2.-3.
body: 25.0
úspěšný: ano
3. Střihavková Julie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
2.-3.
body: 25.0
úspěšný: ano
4. Heimlichová Klára
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
4.-5.
body: 24.0
úspěšný: ano
5. Šťastná Lada
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
4.-5.
body: 24.0
úspěšný: ano
6. Reiterová Daniela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
6.
body: 22.0
úspěšný: ano
7. Večeřa Tomáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
7.
body: 21.0
úspěšný: ano
8. Procházka Martin
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
8.
body: 20.0
úspěšný: ano
9. Duda Michal
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
9.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
10. Eliášová Tereza
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
9.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
11. Kliková Veronika
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
9.-11.
body: 16.0
úspěšný: ano
12. Hlaváčková Michaela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
12.
body: 15.0
úspěšný: ano
13. Kolář Jan
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
13.
body: 14.0
úspěšný: ano
14. Illek Matouš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
14.
body: 14.0
úspěšný: ne
15. Havlík Ivo
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
15.-16.
body: 11.0
úspěšný: ne
16. Navrkal Miroslav
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
15.-16.
body: 11.0
úspěšný: ne
17. Holý Jan
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
17.
body: 10.0
úspěšný: ne
18. Mudrych Lukáš
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
18.-19.
body: 9.0
úspěšný: ne
19. Nečas Zbyněk
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
18.-19.
body: 9.0
úspěšný: ne
20. Dvořák Ladislav
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
20.-21.
body: 6.0
úspěšný: ne
21. Konvalinová Eva
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
20.-21.
body: 6.0
úspěšný: ne
22. Coufalová Tereza
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
22.-23.
body: 3.0
úspěšný: ne
23. Pigal Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
22.-23.
body: 3.0
úspěšný: ne
24. Hýblerová Adéla
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
24.-25.
body: 2.0
úspěšný: ne
25. Valášková Natálie
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
24.-25.
body: 2.0
úspěšný: ne
26. Karady Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
26.
body: 1.0
úspěšný: ne