školní rok: 2013/2014
kód: A06
Olympiáda v českém jazyce
Vyškov
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Místo konání: DDM Vyškov, Brněnská 7, Vyškov
Termín přihlášek: 20.12.2013
Termín konání: 06.02.2014
Prezence: 8:30 - 9:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Lusková Veronika
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Sabová Eva
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Plhalová Žaneta
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
4. |
Chmelařová Aneta
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
5. |
Horáková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
6. |
Mlčochová Hana
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
7. |
Šmídová Kamila
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
8. |
Kučerová Hana
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
9. |
Vernerová Alexandra
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
10. |
Doležal Martin
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
11. |
Jedličková Monika
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
12. |
Trávníčková Hana
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
13. |
Horáková Lenka
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
14. |
Jenáčková Veronika
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
15. |
Lorenzová Zuzana
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
16. |
Bradáčová Kateřina
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
17. |
Kudličková Ivona
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
18. |
Bárková Martina
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
19. |
Kazimírová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
20. |
Nallerová Michaela
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
21. |
Bauer Jan
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
22. |
Bár Martin
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
23. |
Hlásenský Jakub
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
24. |
Kasperová Monika
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
25. |
Slezáčková Petra
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
26. |
Vidlářová Tereza
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
27. |
Setinský Jiří
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
28. |
Kubová Eva
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
29. |
Slunský František
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|