školní rok: 2013/2014
kód: A07
Dějepisná olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: Lužánky - Středisko volného času, Lidická 50, 658 12 Brno
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 06.12.2013
Termín konání: 28.01.2014
Prezence: 8.00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Pelikán Karel
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Juříková Simona
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Košťál Vojtěch
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Česnek Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Svěrák Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6.
postup
|
Zbořilová Nina
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
|
7.
postup
|
Hubík Antonín
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
8.
postup
|
Freibergerová Eliška
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
9.
postup
|
Urban Jakub
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10. |
Jelen Pavel
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
|
11. |
Man Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12. |
Mejzlík Viktor
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
13. |
Michal Dobšák
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
14. |
Rakušanová Sabina
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
15. |
Andrášková Iveta
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
16. |
Petr Ťok
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
Crhák Jakub
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
18. |
Horáková Monika
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
19. |
Marhold Martin
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
|
20. |
Bárová Klára
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
|
21. |
Illková Zuzana
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
22. |
Křivánek František
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
23. |
Heřmánková Kristýna
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace
|
24. |
Hutira Marek
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
25. |
Réman Aleš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
26. |
Štěpánek Filip
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
27. |
Cizner Daniel
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
28. |
Drábková Nikola
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
29. |
Čmelová Klára
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
30. |
Pazderová Tereza
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
31. |
Tomšík Boleslav
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
32. |
Zavřel Michal
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
33. |
Vrbanová Adéla
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
34. |
Fruhwirtová Lucie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
35. |
Burian Tomáš
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
36. |
Šťastný Radek
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
|
37. |
Vondrák Tomáš
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
38. |
Výboh Marek
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
39. |
Zálešák Marek
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
40. |
Žargalsaikhan Kuong
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
|
41. |
Vozková Barbora
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
42. |
Kubát Václav
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
43. |
Michnová Karolína
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
44. |
Čihal Lukáš
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
45. |
Dobrovolná Michaela
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
46. |
Votava Tomáš
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
|
47. |
Vaculíková Veronika
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
48. |
Nemčoková Eliška
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
49. |
Smyslová Anna
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
50. |
Buchtel Karel
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
51. |
Gazárek Tomáš
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
52. |
Hlaváčková Kateřina
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
|
53. |
Hlásenský Marek
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace
|
54. |
Kovařík Lukáš
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
|
55. |
Nejezchleba Jakub
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
56. |
Plch Martin
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
57. |
Racka Jan
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
58. |
Schrott Eduard
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace
|
59. |
Tomášová Veronika
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
60. |
Vondráček Štěpán
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|