školní rok: 2013/2014
kód: A13
Pythagoriáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: ZMĚNA : na ZŠ Nádražní 5, Vyškov
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.05.2014
Termín konání: 21.05.2014
Prezence: 7.30 - 8.30 hod
www.nidm.cz/talentcentrum/souteze-a-prehlidky/pythagoriada Přihlášky posílejte p. uč. Jabůrkovi na ZŠ Nádražní 5 Vyškov.
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Kolařík Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
|
2. |
Šutera Miroslav
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
|
3. |
Kocourková Eliška
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
|
4. |
Kosíková Hana
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
2. |
body: 13.0
|
5. |
Matulová Veronika
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
|
6. |
Facková Anna
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
|
7. |
Hrabovský Jiří
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
|
8. |
Pekařík Lukáš
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
|
9. |
Pokorná Tereza
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
|
10. |
Studničný Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
|
11. |
Marušák Radek
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
|
12. |
Hrnčířová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
5. |
body: 10.0
|
13. |
Janota Roman
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
|
14. |
Jegla Jiří
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
|
15. |
Trhlík Radim
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
5. |
body: 10.0
|
16. |
Vašíček Michal
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
|
17. |
Hajzler Sebastian
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
|
18. |
Heger Martin
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
|
19. |
Ludrovan Tomáš
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
|
20. |
Skácelová Eliška
Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
|
6. |
body: 9.0
|
21. |
Dohnálek Petr
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
|
22. |
Holíčková Marie
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
|
23. |
Nechanická Gabriela
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
7. |
body: 8.0
|
24. |
Poul Lukáš
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
|
25. |
Zimmer Filip
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
|
26. |
Čapla Jáchym
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
|
27. |
Karabina Jiří
Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
|
28. |
Králíková Denisa
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
|
29. |
Mátlová Tereza
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
|
30. |
Vojtková Markéta
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
|
31. |
Kehmová Vendula
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
9. |
body: 6.0
|
32. |
Mlčoch Ondřej
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
|
33. |
Planička Martin
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
|
34. |
Vinkler Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
|
35. |
Hoždora Jan
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
|
36. |
Kalábová Kristýna
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
|
37. |
Novák Jiří
Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
|
10. |
body: 5.0
|
38. |
Pokorná Marcela
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
|
39. |
Vykoukal Matěj
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
|
40. |
Kříž Martin
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
11. |
body: 2.0
|