školní rok: 2013/2014
kód: A13
Pythagoriáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 30.04.2014
Termín konání: 14.05.2014
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Dohnal Petr
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
2. |
Krůtová Eleonora
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
3. |
Groman Lubomír
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
3.-5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hanáková Ludmila
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3.-5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
5. |
Seďa Marek
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3.-5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
6. |
Valenta David
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
6.-7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
7. |
Šuráň Jakub
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
6.-7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
8. |
Peřina Daniel
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
8.-9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
9. |
Synek Martin
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
8.-9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
10. |
Dražil Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
11. |
Gregorková Janka
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
12. |
Ivičič Petr
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
13. |
Knespl Vojtěch
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Kovanič Vít
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
15. |
Mikovič Petr
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
16. |
Otřel Filip
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
17. |
Polešovská Lada
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
18. |
Zborovský Josef
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
10.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
19. |
Koudelová Jitka
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
19.-23. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
20. |
Kříž David
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
19.-23. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
21. |
Selucká Kateřina
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
19.-23. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
22. |
Slezáček Jakub
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
19.-23. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
23. |
Zajíček Martin
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
19.-23. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
24. |
Kožík Richard
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
24.-26. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
25. |
Solnička Ondřej
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
24.-26. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
26. |
Šťastná Kristýna
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
24.-26. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
27. |
Benovič Martin
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
27.-29. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
28. |
Kubeš Karel
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
27.-29. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
29. |
Voborník Štěpán
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
27.-29. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
30. |
Uretšlégrová Adéla
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
30. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|