školní rok: 2013/2014
kód: A02
Fyzikální olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Gymnázium Jana Blahoslava, Lány 2, Ivančice
Termín přihlášek: 12.05.2014
Termín konání: 22.05.2014
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
RNDr. Jarmila Ištoková
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice
tel: 546451109
istokova@gjbi.cz
Přiložené soubory
pozvánka s informacemi (168.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Horák Vladimír
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 40.0
|
2. |
Turland Vojtěch
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 40.0
úspěšný: ano
|
3. |
Šikula Antonín
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 40.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hodovský Pavel
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 34.0
úspěšný: ano
|
5. |
Weisová Julie
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 33.0
úspěšný: ano
|
6. |
Tučková Sára
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 32.0
úspěšný: ano
|
7. |
Horáková Kateřina
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 27.0
úspěšný: ano
|
8. |
Rapač Marek
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 26.0
úspěšný: ano
|
9. |
Oháňková Petra
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
10. |
Pavíček Martin
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
11. |
Švancarová Nikola
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
12. |
Vymazal Petr
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
12. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
13. |
Kos Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
13. |
body: 18.0
|
14. |
Sekaninová Martina
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14. |
body: 17.0
|
15. |
Šneidrová Anita
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 17.0
|
16. |
Špicar Jakub
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
body: 14.0
|
17. |
Drápalová Michaela
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 12.0
|
18. |
Lytvynyšynová Marija Jurijivna
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
18. |
body: 12.0
|
19. |
Peterka Ondřej
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
19. |
body: 12.0
|
20. |
Tůmová Kateřina
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
body: 9.0
|
21. |
Hochmanová Veronika
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
21. |
body: 8.0
|
22. |
Pospíchal Jan
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
22. |
body: 5.0
|