školní rok: 2013/2014
kód: A15
Hra na kytaru (včetně komorní hry)
Brno venkov
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Místo konání: ZUŠ Kuřim
Termín přihlášek: 28.02.2014
Termín konání: 14.03.2014
Prezence:
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Badinová Štěpánka
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
2. |
Binková Nikola
Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace
|
3. |
Blechová Kateřina
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
4. |
Bulgurovská Maria
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
5. |
Chladil Tomáš
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
6. |
Doupovcová Zoja
Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
|
7. |
Enžlová Zuzana
Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
|
8. |
Girszewski Adam
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
9. |
Halouzková Zuzana
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
10. |
Holomková Vendula
Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace
|
11. |
Imrichová Veronika
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
12. |
Ivančice komorní hra
Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
|
13. |
Kahleová Simona
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
14. |
Kodýtek Petr
Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
15. |
Kytarové Kvarteto
Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
|
16. |
Kytarové duo
Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace
|
17. |
Martinek Václav
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
18. |
Mažgút MIchal
Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
19. |
Mynář Adam
Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace
|
20. |
Nádbělová Pavla
Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
|
21. |
Pokorný Martin
Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
|
22. |
Přerovský Patrik
Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
|
23. |
Sladeček František
Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
|
24. |
Strašák Martin
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
25. |
Svobodová Zuzana
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
26. |
Tomášek Martin
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
27. |
Ustohalová Lucie
Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
|
28. |
Vališová Tereza
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
29. |
Veselá Eliška
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
30. |
Volf Dan
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
31. |
Vostrejšová Ivana
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
32. |
Votýpka Martin
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
33. |
Václavíková Adéla
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
34. |
Václavíková, Votýpka Kytarové duo
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
35. |
Vágnerová Karolína
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
36. |
Zapletal Adam
Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
|
37. |
Zdráhalová Anna Marie
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
38. |
Zich Jan
Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
|
39. |
Řezáčová Denisa
Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
|
40. |
Ševčík Zdeněk
Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
|
41. |
Špunar David
Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
|
42. |
Žák Štěpán
Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
|