školní rok: 2013/2014
kód: A15
Hra na kytaru (včetně komorní hry)
Hodonín
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Hana Lužová
Místo konání: ZUŠ Kyjov - taneční sál
Termín přihlášek: 14.02.2014
Termín konání: 05.03.2014
Prezence: 8.00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Brablc Luboš
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
|
2. |
Fojtíková Lenka
Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
|
3. |
Haša Štěpán
Základní umělecká škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
|
4. |
Hložková Nela
Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Hofr Šimon
Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
|
6. |
Horňák David
Základní umělecká škola Ždánice, příspěvková organizace
|
7.
postup
|
Jurkovič Matěj
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
|
8.
postup
|
Malárová Aneta
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
9. |
Odrazilová Eva
Základní umělecká škola Strážnice, příspěvková organizace
|
10.
postup
|
Soustružník Filip
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
|
11. |
Červinková Michaela
Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
|
12.
postup
|
Škvrňáková Natálie
Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
|
13. |
Štefančík Ondřej
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
|
14.
postup
|
Žůrek Jan
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
15. |
Fridrich Michal
Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
|
16. |
Geschwandtner Patrik
Základní umělecká škola Dolní Bojanovice, příspěvková organizace
|
17. |
Lovecký Petr
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
18. |
Mičková Vendula
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
19. |
Selucká Viktorie
Základní umělecká škola Ždánice, příspěvková organizace
|
20. |
Šafářová Veronika
Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
|
21. |
Antošová Sára
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
22. |
Janečková Tereza
Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
|
23. |
Němec Viktor
Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
|
24. |
Slavíček Jindřich
Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
|
25. |
Sochor Petr
Základní umělecká škola Strážnice, příspěvková organizace
|
26. |
Šivel Marek
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|
27. |
Kalkusová Klára
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
|
28. |
Tesařová Pavlína
Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
|