školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: Aula gymnázia
Pořadatel kola: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.12.2013
Termín konání: 10.12.2013
Prezence: 7:30
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Darmovzal Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
slovní: 6+6+6
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Suchánek Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Kolář Kryštof
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Zamazal Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Baboša Jegor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Běhávka Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
7.
postup
|
Krčma Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8.
postup
|
Ševeček Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
9.
postup
|
Chlup David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
10.
postup
|
Melichárek Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
11.
postup
|
Nezval Jiří
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
12.
postup
|
Ptáček Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
13.
postup
|
Zelina Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
14.
postup
|
Bukvišová Kristýna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
15.
postup
|
Dittrich Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
16.
postup
|
Hujňák Jaroslav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
17.
postup
|
Jakešová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
18.
postup
|
Vu Tung Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
19.
postup
|
Wenzl Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|
20.
postup
|
Šorm Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.-20. |
body: 8.0
úspěšný: ano
|