školní rok: 2013/2014
kód: A01
Matematická olympiáda
Biskupské gymnázium Brno
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Milan Haminger
Místo konání: Biskupské gymnázium Brno, Barvičova
Pořadatel kola: Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Termín přihlášek:
Termín konání: 02.03.2014
Prezence:
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Bagarová Ema
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2.
postup
|
Čus Samuel
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3.
postup
|
Haminger Milan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4.
postup
|
Hlaváčová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5.
postup
|
Grossová Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6.
postup
|
Chlupová Anna-Marie
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7.
postup
|
Jakubčík Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
8.
postup
|
Kameníková Anna
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
9.
postup
|
Kolářová Zdenka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10.
postup
|
Kovářová Michaela
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
11.
postup
|
Liška Ondřej
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12.
postup
|
Marek Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
13.
postup
|
Matulová Kateřina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
14.
postup
|
Rubášová Julie
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
15.
postup
|
Sládek Vladimír
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
16.
postup
|
Sobotka Vít
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
17.
postup
|
Coufal Matouš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
18.
postup
|
Bařinka Oskar
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
19.
postup
|
Hofmanová Michaela
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
20.
postup
|
Zemanová Kateřina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
21.
postup
|
Bagarová Alžběta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
22.
postup
|
Mezerová Eliška
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
23.
postup
|
Stehlík Adam
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
24.
postup
|
Zelenka Petr
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
25.
postup
|
Pisarčík Tomáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
26.
postup
|
Zichová Alena
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|