školní rok: 2014/2015
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379, Strážnice
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 06.01.2015
Termín konání: 20.01.2015
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Přiložené soubory
Propozice (39.01 KB)
Organizační řád (93.54 KB)
Bližší informace k okresnímu kolu (28.00 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Lacová Michaela
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
1. |
body: 90.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Grombířová Alžběta
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
2. |
body: 90.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Pecůch Václav
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3. |
body: 88.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Šuráň Jakub
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
4. |
body: 85.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Pospíšil Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 82.5
úspěšný: ano
|
6. |
Benovič Martin
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
6. |
body: 78.0
úspěšný: ano
|
7. |
Hlavinka Viktor
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 77.5
úspěšný: ano
|
8. |
Větříšek Marek
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
8. |
body: 76.5
úspěšný: ano
|
9. | Alinče Antonín | 9. |
body: 73.0
úspěšný: ano
|
10. |
Kovanič Vít
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
10. |
body: 72.0
úspěšný: ano
|
11. |
Masaryk Lukáš
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
11. |
body: 69.5
úspěšný: ano
|
12. |
Večeřová Monika
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
12. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
13. |
Otrubová Adéla
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
13. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
14. |
Prášek Jan
Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
15. |
Mrkůsová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
15. |
body: 65.5
úspěšný: ano
|
16. |
Solnička Ondřej
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
16. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
17. | Hoňka Jakub | 17. |
body: 63.0
úspěšný: ano
|
18. |
Levák Jakub
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
18. |
body: 62.5
úspěšný: ano
|
19. | Zychová Erika | 19. |
body: 58.5
úspěšný: ano
|
20. |
Hanák Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
|
20. |
body: 55.0
úspěšný: ano
|
21. |
Šprtová Miriam
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
21. |
body: 53.0
úspěšný: ano
|
22. |
Vích Patrik
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
22. |
body: 52.5
úspěšný: ano
|
23. |
Stehlíková Marie
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
23. |
body: 52.0
úspěšný: ano
|
24. |
Michenka Vít
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
24. |
body: 46.5
úspěšný: ano
|
25. |
Wernerová Simona
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
25. |
body: 45.5
úspěšný: ano
|
26. |
Trýsková Katarína
Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
|
26. |
body: 44.5
úspěšný: ano
|
27. |
Poláchová Adriana
Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
|
27. |
body: 43.5
úspěšný: ano
|
28. |
Galatík Jan
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
28. |
body: 42.0
úspěšný: ano
|
29. |
Kmentová Tereza
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
29. |
body: 41.0
úspěšný: ano
|
30. |
Medková Anna
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
30. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|
31. |
Zámečníková Simona
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
31. |
body: 36.0
úspěšný: ano
|