školní rok: 2014/2015
kód: A2
Fyzikální olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: Gymnázium Jana Blahoslava, Lány 2, Ivančice
Termín přihlášek: 18.03.2015
Termín konání: 26.03.2015
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
RNDr. Jarmila Ištoková
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice
tel: 546451109
istokova@gjbi.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Šikula Antonín
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|
2. |
Turland Vojtěch
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 36.0
úspěšný: ano
|
3. |
Tučková Sára
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 31.0
úspěšný: ano
|
4. |
Molíková Anna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 30.0
úspěšný: ano
|
5. |
Horák Vladimír
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
6. |
Pavíček Martin
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
7. |
Horáková Kateřina
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
8. |
Mládek Leoš
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
9. |
Němec Ondřej
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
9. |
body: 16.0
|
10. |
Zavřel Jan
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
10. |
body: 14.0
|
11. |
Hodovský Pavel
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 13.0
|
12. |
Kos Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
12. |
body: 12.0
|
13. |
Kupková Tereza
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 10.0
|
14. |
Weisová Julie
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14. |
body: 9.0
|
15. |
Oháňková Petra
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 9.0
|
16. |
Jochymek Tomáš
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
16. |
body: 7.0
|
17. |
Šulák Radek
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 5.0
|