školní rok: 2014/2015
kód: A2
Fyzikální olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Věra Řepová
Místo konání: Základní škola a Mateřská škola Znojmo, Pražská 98
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 20.03.2015
Termín konání: 26.03.2015
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Skopalová, ZŠ a MŠ, Znojmo, Pražská 98
tel.: 515 241 227
e-mail: michaela.de@centrum.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Smrček Lubomír
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 31.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Večeřa Tomáš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Schmuttermeier David
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
4. |
Holík Jiří
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
4.-5. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
5. |
Střihavková Julie
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
4.-5. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
6. |
Hlaváčková Michaela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
7. |
Procházka Martin
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
8. |
Šťastná Lada
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6.-8. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
9. |
Heimlichová Klára
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
10. |
Navrkal Miroslav
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
11. |
Novotný Jan
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
11. |
body: 17.0
úspěšný: ne
|
12. |
Kliková Veronika
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
body: 16.0
úspěšný: ne
|
13. |
Holý Jan
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
13. |
body: 13.0
úspěšný: ne
|
14. |
Beneš Marek
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14.-15. |
body: 12.0
úspěšný: ne
|
15. |
Kolář Jan
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
14.-15. |
body: 12.0
úspěšný: ne
|
16. |
Illek Matouš
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
17. |
Havlík Jiří
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-19. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
18. |
Hrůzová Anna
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-19. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
19. |
Nečas Zbyněk
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
17.-19. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
20. |
Eliášová Tereza
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
20.-21. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
21. |
Matula Hynek
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
20.-21. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
22. |
Pelaj Aleš
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
22. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
23. |
Ryšková Viktorie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
23. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
24. |
Mudrych Lukáš
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
24. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
25. |
Balík Štěpán
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
25.-26. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
26. |
Machová Karolína
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
25.-26. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
27. |
Pigal Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
27. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
28. |
Langerová Jana
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
28. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|