Matematická olympiáda
Jihomoravský kraj
Podřízená kola
Do krajského kola matematické olympiády postoupí všichni soutěžící, kteří
- odevzdají úlohy domácího kola svému vyučujícímu v řádném termínu (pondělí 1.12.2014) a alespoň čtyři z šesti úloh budou hodnoceny jako vyhovující (zodpovídá příslušný koordinátor MO na škole, ten může "delegovat" své pravomoce na příslušné vyučující jednotlivých soutěžících)
- v úterý 9.12.2014 úspěšně vyřeší úlohy klauzurního (=školního) kola, tj. vyřeší tři soutěžní úlohy na nejméně 10 bodů z 18 možných (zodpovídá příslušný koordinátor MO)
Opravené úlohy DOMÁCÍHO (!!! kvůli stanovení přesného pořadí soutěžících v krajském kole dle programu Excelence SŠ !!!) i KLAUZURNÍHO kola zašle školní koordinátor MO na adresu Viktor Ježek, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 BRNO tak, aby úlohy došly "na jeho stůl" nejpozději v pondělí 5.1.2015 do 12:45. Spolu s opravenými úlohami zašlete prosím také seznam soutěžících (emailem na jezek@jaroska.cz nebo vložte papír do obálky se soutěžními úlohami), kde u každého soutěžícího uveďte datum narození a aktuální třídu, kterou soutěžící navštěvuje. Bez těchto informací "okradete" svoji školu o případný (velmi nezanedbatelný) příspěvek na talenty, který JmKraj posílá za úspěšné reprezentování školy (nejen) v předmětových olympiádách, přičemž striktně vyžaduje uvedení těchto údajů v systému jmskoly.cz/souteze.
Všechny tyto výše uvedené údaje (s výjimkou třídy, ta v systému není) zároveň zadejte do systému jmskoly.cz/souteze. Provozovatel tohoto serveru prosí o opatrnost zejména při zadávání "starých" soutěžících, tedy těch, kteří už v systému jsou zavedeni. Za adminy tohoto serveru prosím: Vždy před zadáním soutěžícího si nechte jeho jméno vyhledat, zdali není již v databázi zadáno. Je-li zadáno, zkontrolujte prosím všechny údaje včetně školy a data narození. Pokud vše souhlasí, navrhněte jeho nominaci do krajského kola MO. Teprve pokud soutěžící v databázi není (nikdy předtím nesoutěžil v žádné olympiádě, SOČ apod...), zadejte jeho osobní údaje, přiřaďte ho ke své škole a navrhněte jeho nominaci.
Do krajského kola budou nominováni a tedy i pozváni ti soutěžící, kteří budou zadáni do tohoto systému a kteří budou potvrzeni jednatelem matematické olympiády Mgr. Ježkem (poté, co obdrží opravené školní kolo klasickou poštou a "prověří" ho:-).
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Darmovzal Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 20.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (32.)
|
2. |
Suchánek Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
body: 20.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (15.)
|
3. |
Tran Minh Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3. |
body: 15.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (41.)
|
4. |
Šorm Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (14.)
postup do mezinárodního kola "Středoevropská olympiáda v matematice"
|
5. |
Zahradníček Martin
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 15.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (20.)
|
6. |
Peťko Benedikt
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
6. |
body: 14.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (44.)
|
7. |
Krumlová Ivana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (31.)
|
8. |
Kuchyňová Karolína
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
8. |
body: 14.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (12.)
|
9. |
Jurka Jan
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
body: 13.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (10.)
|
10. |
Chlup David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
10. |
body: 12.0
úspěšný: ano
postup do ústředního kola (33.)
|
11. |
Zelina Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
12. |
Konstant Jan
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
13. |
Matoušek Adam
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
14. |
Kolář Kryštof
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
15. |
Hartmannová Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
15. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
16. |
Melichárek Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
16. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
17. |
Dočekalová Denisa
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
17. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
18. |
Luc Ronald
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
19. |
Naušová Markéta
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
19. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
20. |
Pištělák Radek
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
20. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
21. |
Šujan Timotej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
21. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
22. |
Zamazal Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
23. |
Karásková Zdislava
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
23. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
24. |
Baboša Jegor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
24. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
25. |
Perutka Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
25. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
26. |
Krčma Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
26. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
27. |
Švanda Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
27. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
28. |
Balážik Štěpán
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
29. |
Poprocký Mojmír
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
29. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
30. |
Le Hoang Anh
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
30. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
31. |
Martínek Jiří
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
31. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
32. |
Novotná Karolína
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
32. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
33. |
Šolcová Jana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
33. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
34. |
Bráblík Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
34. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
35. |
Souchop Jiří
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
35. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
36. |
Dittrich Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
36. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
37. |
Paš Antonín
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
37. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
38. |
Kurečka Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
38. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
39. |
Lamparter Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
39. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
40. |
Neruda Jakub
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
40. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
41. |
Florián Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
41. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
42. |
Beneš Adam
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
42. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
43. |
Bárta Radim
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
43. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
44. |
Bžatková Kateřina
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
44. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
45. |
Rambousková Iva
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
45. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
46. |
Rous Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
46. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
47. |
Kaňok Petr
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
47. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
48. |
Jakešová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
48. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
49. |
Staněk Miloš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
49. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
50. |
Stuchlík Mikoláš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
50. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
51. |
Babáková Barbora
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
51. |
úspěšný: ne
|
52. |
Bónová Kritýna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
52. |
úspěšný: ne
|
53. |
Kohout Petr
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
53. |
úspěšný: ne
|
54. |
Křápková Monika
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
54. |
úspěšný: ne
|
55. |
Prax Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
55. |
úspěšný: ne
|
56. |
Tejessyová Lucie
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
56. |
úspěšný: ne
|
57. |
Garčic Zdeněk
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
57. |
slovní: neúčastnil se
úspěšný: ne
|