školní rok: 2014/2015 kód: A1

Matematická olympiáda

kategorie:

Blansko

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Anna Sládková
Místo konání: ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8
Termín přihlášek: 27.03.2015
Termín konání: 08.04.2014
Prezence: 8.30 - 9.00
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková e-mail: sladan.17@seznam.cz, tel. 776699668

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Novotná Michaela
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
1.
body: 16.0
úspěšný: ano
2. Zatloukal Tomáš
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
1.
body: 16.0
úspěšný: ano
3. Ženatová Adéla
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
1.
body: 16.0
úspěšný: ano
4. Brablec Tomáš
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
2.
body: 13.0
úspěšný: ano
5. Dvořáčková Aneta
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
6. Dvořáčková Šárka
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
7. Kameník Štěpán
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
8. Ostrý Bohumil
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
9. Vašíček Martin
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
10. Zemánková Edita
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
11. Štěpánek Pavel
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
12. Šídlo Zbyněk
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
3.
body: 12.0
úspěšný: ano
13. Kolářová Iva
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
4.
body: 11.0
úspěšný: ano
14. Chladilová Jana
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
5.
body: 10.0
úspěšný: ano
15. Salčáková Martina
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
5.
body: 10.0
úspěšný: ano
16. Zouharová Jana
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
5.
body: 10.0
úspěšný: ano
17. Ševčíková Eliška
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
5.
body: 10.0
úspěšný: ano
18. Stehlík Jiří
Základní škola Sloup, okres Blansko
6.
body: 9.0
úspěšný: ano
19. Říha Martin
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
6.
body: 9.0
úspěšný: ano
20. Guldová Denisa
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
21. Havelka Dominik
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
22. Klíč Denis
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
23. Krajíček Jiří
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
24. Procházková Štěpánka
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
25. Provazníková Kateřina
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
26. Švásta Ondřej
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
7.
body: 8.0
úspěšný: ne
27. Bártová Eliška
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
8.
body: 7.0
úspěšný: ne
28. Petrů Vladimír
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
8.
body: 7.0
úspěšný: ne
29. Podivínská Karolína
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
8.
body: 7.0
úspěšný: ne
30. Francová Veronika
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
31. Háderová Markéta
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
32. Jeřábek Roman
Základní škola Blansko, Erbenova 13
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
33. Kalasová Kateřina
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
34. Konečná Agáta
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
35. Procházka Jan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
36. Prudká Nikola
Základní škola Blansko, Erbenova 13
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
37. Svobodová Amálie
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
38. Šemora Vít
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
9.
body: 6.0
úspěšný: ne
39. Babka Vít
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
10.
body: 5.0
úspěšný: ne
40. Horák Filip
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
10.
body: 5.0
úspěšný: ne
41. Kopecká Monika
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
11.
body: 4.0
úspěšný: ne
42. Minx David
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
11.
body: 4.0
úspěšný: ne
43. Ševčík Mojmír
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
11.
body: 4.0
úspěšný: ne
44. Formánek Matyáš
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
12.
body: 3.0
úspěšný: ne
45. Čumová Michaela
Základní škola Blansko, Erbenova 13
13.
body: 2.0
úspěšný: ne
46. Jindra Jakub
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
14.
body: 1.0
úspěšný: ne
47. Špačková Viola
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
14.
body: 1.0
úspěšný: ne
48. Koudelka Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
15.
úspěšný: ne