školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavla Weissová
Místo konání: ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b
Termín přihlášek: 09.01.2015
Termín konání: 21.01.2015
Prezence: 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Weissová
ZŠ Křídlovická 30b, Brno
tel: 543 212 716
e-mail: wepavla@seznam.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Kycl Lukáš
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
2. |
Mai Chi Le
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
3. |
Roblíčková Alena
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hronová Anna
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
5. |
Janáčková Alena
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
6. |
Marek Vojtěch
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
7. |
Šnajdarová Magdaléna
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
2. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
8. |
Bednářová Anna
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
9. |
Hanzal Kryštof
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
10. |
Jahoda Ondřej
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
11. |
Komanec Rudolf
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
12. |
Čáslavská Kristýna
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
13. |
Bednařík Maxim
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
14. |
Bednář Matěj
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
15. |
Burda Ondra
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
16. |
Bílek Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
17. |
Doušek Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
18. |
Dvořáková Kateřina
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
19. |
Mráková Martina
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
20. |
Slonek Petr
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
21. |
Tyleček Michal
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
22. |
Šebesta Michal
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
4. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
23. |
Hahn Kryštof
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
24. |
Horský Pavel
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
25. |
Julínek Jakub
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
26. |
Konečná Barbora
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
27. |
Kuba Ondřej
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
28. |
Machová Kateřina
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
29. |
Nguyen Filip
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
30. |
Procházka Martin
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
31. |
Procházka Gustav
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
32. |
Relichová Gabriela
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
33. |
Rubáš Arnošt
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
34. |
Ráheľová Linda
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
35. |
Sedlářová Jolana
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
36. |
Slezák Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
37. |
Vaněk Tobiáš
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
38. |
Zmeškalová Ema
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
39. |
Zubek David
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
40. |
Jelínková Kamila
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
41. |
Baštářová Lenka
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
42. |
Bergman Bořivoj
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
43. |
Bohata Daniel
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
44. |
Hrbáčová Ludmila
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
45. |
Jirásková Emma
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
46. |
Klofandová Veronika
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
47. |
Knotová Klára
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
48. |
Maxová Anna
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
49. |
Mikéska Štěpán
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
50. |
Mitáš Filip
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
51. |
Poláčková Lucie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
52. |
Sieberová Karolína
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
53. |
Strugars Alan
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
54. |
Trnková Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
55. |
Záděra Jaroslav
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
56. |
Dadák Lukáš
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
57. |
Glozar Petr
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
58. |
Hajašová Michaela
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
59. |
Horák Matyáš
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ne
|
60. |
Kabelová Nela
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
61. |
Kuželová Magdalena
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
62. |
Lunzarová Michaela
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
63. |
Markytán Jan
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
64. |
Mejzlík Martin
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
65. |
Melicharová Josefína
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
66. |
Novotný Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
67. |
Romanová Leona
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
68. |
Wessely Michaela
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
69. |
Dangová Ha My
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
70. |
Dokládal Alex
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
71. |
Drahoš Martin
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
72. |
Hanusová Kristýna
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
73. |
Hofman Marek
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
74. |
Javora Tomáš
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
75. |
Klakurka Lukáš
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
76. |
Křivánková Zora
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
77. |
Mulíčková Markéta
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
78. |
Pezlarová Linda
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
79. |
Polický Denis
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
8. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
80. |
Hohl Šimon
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
81. |
Irein Richard
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
82. |
Janeček Adam
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
83. |
Janků Dominik
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
84. |
Kadlecová Tereza
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
85. |
Miškufová Veronika
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
86. |
Placenda Tomáš
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
87. |
Polenka Evžen
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
88. |
Přibyl Marek
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
89. |
Vysloužilová Agáta
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
90. |
Zástěra Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
91. |
Závodský Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
9. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
92. |
Chlebovská Hana
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
93. |
Daniel Petr
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
94. |
Francová Zuzana
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
95. |
Galvas Matyáš
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
96. |
Glombíček David
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
97. |
Gryc Ondřej
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
98. |
Janeba Jonáš
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
99. |
Košťál Patrik
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
100. |
Krejsová Vendula
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
101. |
Kyjovský Šimon
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
102. |
Martinec Richard
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
103. |
Nguyen Thi Luong Hien
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
104. |
Novák Petr
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
105. |
Obrovská Alžběta
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
106. |
Ohnisko Adam
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
107. |
Otruba Filip
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
108. |
Pekár Tadeáš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
109. |
Sovová Markéta
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
110. |
Stach Martin
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
111. |
Strejčková Zora
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
112. |
Vojtová Anežka
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
113. |
Zelinková Klára
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
114. |
Švancara Dominik
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
115. |
Žaludová Veronika
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
10. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
116. |
Chovanec Ondřej
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
117. |
Conlon Emma Elizabeth
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
118. |
Jež Jindřich
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
119. |
Kochová Natálie
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
120. |
Kučera Ondřej
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
121. |
Materna Richard
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
122. |
Poloučková Hana
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
123. |
Pěchoučková Klára
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
124. |
Sviderská Veronika
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
125. |
Valeš Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
126. |
Baláťová Leona
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
127. |
Bednářová Alžběta
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
128. |
Budjačová Natálie
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
129. |
Duda Matěj
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
130. |
Hájek Jiří
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
131. |
Kanish Agarval
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
132. |
Koktavá Karolína
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
133. |
Krejčíř Vojtěch
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
134. |
Novotný Jiří
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
135. |
Rohelová Kateřina
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
136. |
Spěvák Vilém
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
137. |
Svozil Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
138. |
Tahal Jan
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
139. |
Vyparina Daniel
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
140. |
Zatloukalová Barbora
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
12. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
141. |
Beránek Richard
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
142. |
Chodúrová Patrícia
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
143. |
Habanec Tomáš
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
144. |
Horrová Soumia
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
145. |
Kachlíková Pavlína
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
146. |
Koksová Kristýna
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
147. |
Kuklová Eliška
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
148. |
Navrátil Lukáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
149. |
Pařízková Kateřina
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
150. |
Trnka Jaromír
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
151. |
Vochozka Josef
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
152. |
Zapletalová Anna
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
13. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
153. |
Barusová Sára
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
154. |
Janda Milan
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
155. |
Kišová Judita
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
156. |
Palečková Natálie
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
157. |
Schlaghamerská Klára
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
158. |
Sosíková Beáta
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
159. |
Straková Eliška
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
160. |
Tereza Holubářová
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
161. |
Trutnovský Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
162. |
Vokroj Matěj
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
163. |
Vrzal Vojtěch
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
164. |
Švrčulová Anna
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
165. |
Chvátal David
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
166. |
Fialová Aneta
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
167. |
Hanousková Nicole
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
168. |
Klimešová Markéta
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
169. |
Křížová Monika
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
170. |
Milotová Alice
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
171. |
Najvárek Jakub
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
172. |
Pelánek Dan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
173. |
Tomešová Viktoria
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
174. |
Vrbacký Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
175. |
Zelený Samuel
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
176. |
Šimíček Oliver
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
177. |
Štefka Marek
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
178. |
Drybčáková Zuzana
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
179. |
Hájek Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
180. |
Kabeláčová Jana
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
181. |
Křivánek Filip
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
182. |
Křivánek Tomáš
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
183. |
Michálková Erika
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
184. |
Popovič Jozef
Základní škola a mateřská škola Basic, o.p.s.
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
185. |
Putnová Magdaléna
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
186. |
Pytelová Alena
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
187. |
Rajnoha Tomáš
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
188. |
Sponar František
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
189. |
Vlková Daniela
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
190. |
Zdražilová Barbora
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
191. |
Čelechovská Radka
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
16. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
192. |
Drobiszová Ema
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
193. |
Drápela Tomáš
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
194. |
Hofírek Štěpán
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
195. |
Hájková Nikola
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
196. |
Janota Radan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
197. |
Jedličková Barbora
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
198. |
Jindra Oliver
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
199. |
Jorková Nicol
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
200. |
Křenek Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
201. |
Milán Jakub
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
202. |
Mrázová Anna
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
203. |
Musil Vojtěch
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
204. |
Nevěděl Jan
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
205. |
Otépka Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
206. |
Pecová Alžběta
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
207. |
Pluháčková Veronika
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
208. |
Rotterová Ema
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
209. |
Rozprýmová Lucie
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
210. |
Rusmanová Klára
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
211. |
Sedláčková Michaela
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
212. |
Slezáková Marie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
213. |
Šmarda Matěj
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
17. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
214. |
Drápelová Sabina
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
215. |
Filla Marek
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
216. |
Lísková Anežka
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
217. |
Michalík David
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
218. |
Straub Andreas Michael
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
219. |
Vejražka Daniel
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
220. |
Štajnarová Lenka
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
18. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
221. |
Ergens Oliver
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
222. |
Musilová Nela
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
223. |
Oprchalová Alena
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
224. |
Rymeš Miroslav
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
225. |
Smutný Jakub
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
226. |
Staňková Sára
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|
227. |
Sýkora Jan
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
19. |
úspěšný: ne
|