školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 07.01.2015
Termín konání: 21.01.2015
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Jaroněk Jan
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
2. |
Šťastný Dalimil
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
3. |
Fridrich Petr
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
|
3.-6. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
4. |
Omelka Štěpán
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3.-6. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
5. |
Červenka Adam
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
3.-6. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
6. |
Šrámková Tereza
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
3.-6. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
7. |
Eva Krulíčková
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
8. |
Dvořáková Anna
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
8.-9. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
9. |
Staněk Milan
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
8.-9. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
10. |
Vališová Simona
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
10. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
11. |
Lačňáková Terezie
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
11.-12. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
12. |
Migotová Anežka
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
11.-12. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
13. |
Kordík Matěj
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
13. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
14. |
Bezděk Martin
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14.-18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
15. |
Klígl Jaromír
Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14.-18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
16. |
Kříž Jakub
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
14.-18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
17. |
Ráczová Daniela
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
|
14.-18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
18. |
Zahrádková Lucie
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
14.-18. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
19. |
Svoboda Jakub
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
19. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
20. |
Daněček Matyáš
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
21. |
Garafiová Eva
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
22. |
Havelka Ondřej
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
23. |
Mikésková Denisa
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
24. |
Tomáš Nguyen
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
25. |
Štukavec Libor
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
20.-25. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
26. |
Janošková Barbora
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
26.-28. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
27. |
Maga Milan
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
26.-28. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
28. |
Nedvídková Anna
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
26.-28. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
29. |
Galečková Kateřina
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
29.-31. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
30. |
Nguyen Thi Thu Tra
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
29.-31. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
31. |
Tomšejová Anna
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
29.-31. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
32. |
Knotková Andrea
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
32.-35. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
33. |
Koch Martin
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
|
32.-35. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
34. |
Rumíšková Alexandra
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
32.-35. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
35. |
Strachotová Soňa
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
32.-35. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
36. |
Cuták Marek
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
36.-37. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
37. |
Floriánová Ester
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
36.-37. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
38. |
Mikéska Erik
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
38.-39. |
úspěšný: ne
|
39. |
Svitáková Věra
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
38.-39. |
úspěšný: ne
|