školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Věra Řepová
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 05.01.2015
Termín konání: 21.01.2015
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba:
Mgr. Romana Loydová, Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765
e-mail: loydova@zsmladeze.cz
"Soutěžící v okresním kole mají na řešení úloh 90 minut čistého času"
Povolené pomůcky: psací a rýsovací potřeby, školní matematické tabulky.
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Smíšek Filip
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
2. |
Křupal Patrik
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
3. |
Pipalová Eliška
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
4. |
Smola Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
4.-7. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
5. |
Svoboda Šimon
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
6. |
Zelinka Matěj
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo
|
4.-7. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
7. |
Železný Jiří
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8. |
Ljubičič Filip
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
8. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
9. |
Skoumalová Anežka
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
9. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
10. |
Pluhař Jan
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
10.-11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
11. |
Prostá Magdalena
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
10.-11. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
12. |
Dvořák Martin
Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12.-13. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
13. |
Viktorín Radovan
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12.-13. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
14. |
Cardová Jana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
14.-15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
15. |
Grois Oldřich
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
14.-15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
16. |
Blažek Štěpán
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
16.-19. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
17. |
Gricová Žaneta
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
16.-19. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
18. |
Heimlich Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo
|
16.-19. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
19. |
Krejčí Daniela
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
16.-19. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
20. |
Hralová Eliška
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
20.-21. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
21. |
Vávrová Lucie
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
20.-21. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
22. |
Cakl Ondřej
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
23. |
Janák Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
24. |
Juhaňáková Jolana
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
25. |
Kudláček Tomáš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
26. |
Svobodová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
27. |
Viktorínová Renáta
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
28. |
Čučková Tereza
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
22.-28. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
29. |
Herichová Amálie
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
30. |
Hrdinová Barbora
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
31. |
Kladníková Klaudie
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
32. |
Konvalinová Klára
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
33. |
Nešetřil Martin
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
34. |
Oselková Kateřina
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
29.-34. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
35. |
Alexová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
36. |
Hahnová Romana
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
37. |
Hricková Kateřina
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
38. |
Kloudová Tereza
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
39. |
Konvalinová Adéla
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
40. |
Smejkal Pavel
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
41. |
Svobodová Adéla
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
42. |
Vojtěch Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
35.-42. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
43. |
Dvořáková Hana
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
43.-45. |
úspěšný: ne
|
44. |
Makovičková Samantha
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
43.-45. |
úspěšný: ne
|
45. |
Přibyl Dominik
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
43.-45. |
úspěšný: ne
|