školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: budova Příční 16, odloučené pracoviště Gymnázia, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Pořadatel kola: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 09.01.2015
Termín konání: 21.01.2015
Prezence: 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Vítek Urban
Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14, Brno
tel: 541 211 186
e-mail: urban@jaroska.cz
Přiložené soubory
Harmonogram matematických soutěží (41.50 KB)
VÝSLEDKOVÁ LISTINA OKRESU BRNO-MĚSTO (41.79 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Šmíd Štěpán
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Bednář Jan
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Rajnoha David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Šťastný Jakub
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Fabík Václav
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
3. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Hilscher Ondřej
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
3. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
7.
postup
|
Kopřiva Jan
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
3. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
8.
postup
|
Borýsková Veronika
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
9.
postup
|
Krumlová Olga
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
10.
postup
|
Kramář Dalibor
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
11.
postup
|
Špringlová Kamila
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
12.
postup
|
Procházka Vít
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
13.
postup
|
Svěrák Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
14.
postup
|
Viktora Adam
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
15.
postup
|
Dohnalová Barbora
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
16.
postup
|
Nguyen Tommy
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
17.
postup
|
Pavlok Martin
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
18.
postup
|
Suchomel Ondřej
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
19.
postup
|
Česnek Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
20.
postup
|
Glozar Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
21.
postup
|
Maťašová Katarína
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
8. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
22.
postup
|
Záboj Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
23.
postup
|
Černocký Tomáš
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
8. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
24.
postup
|
Dokulil Jakub
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
9. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
25.
postup
|
Krusberský Vojtěch
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
9. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
26.
postup
|
Ryšavá Gabriela
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
9. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
27.
postup
|
Zamazal Kryštof
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
28. |
Lounek Dominik
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
10. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
29. |
Panovský Jan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
30. |
Škarda Václav
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
31. |
Knap Štěpán
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
32. |
Krůtová Eleonora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
33. |
Materna Viktor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
34. |
Zavřel Michal
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
35. |
Černá Kateřina
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
36. |
Brýdl Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
12. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
37. |
Böhm Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
13. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
38. |
Haluza Jan
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
39. |
Stehlíček Kamil
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
40. |
Banda Jiří
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
14. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
41. |
Hudák David
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
14. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
42. |
Múdry Tadeáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
43. |
Zoufalý Jiří
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
14. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
44. |
Klimková Natálie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
45. |
Káňová Tereza
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
46. |
Křivka Adam
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
47. |
Mazánková Eva
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
48. |
Minks Eduard
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
49. |
Peška Sebastian
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
15. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
50. |
Sorger Sára
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
16. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
51. |
Straka Vojtěch
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
16. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
52. |
Valouchová Karolína
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
16. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
53. |
Říhová Helena
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
16. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
54. |
Dobešová Kateřina
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
17. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
55. |
Koktavá Kristýna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
56. |
Latinovič Borivoje
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
57. |
Ognarová Barbora
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
58. |
Veselá Vendula
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
59. |
Zadražil Patrik
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
60. |
Hlavačka Vojtěch
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
19. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
61. |
Nasri Abdul
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
20. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
62. |
Pechová Gabriela
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
20. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
63. |
Vlček Vítek
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
20. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
64. |
Bursa Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
21. |
úspěšný: ne
|
65. |
Čuma Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
21. |
úspěšný: ne
|
66. |
Dlabola Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
67. |
Dvořák Tomáš
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
68. |
Gbelec Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
69. |
Haltmar Adam
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
70. |
Ihm Patrik
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
71. |
Kadavý Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
72. |
Krejsa Vojtěch Richard
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
73. |
Leikep David
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
74. |
Lepková Martina
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
75. |
Lerche Marián
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
76. |
Pakosta Michal
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
77. |
Peterka Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
78. |
Provazník Adam
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
79. |
Rinagelová Sabina
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
80. |
Scinto Samuel
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
81. |
Smejkal Jiří
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|
82. |
Šmahlíková Barbora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22. |
slovní: neúčast
úspěšný: ne
|